Ignjatović napunio mrežu Ozrena iz Sokobanje

Odigrao je Kopaonik još jednu pripremnu utakmicu u Sokobanji protiv ekipe Ozrena i svlavio je ubedljivim rezultatom 3:7. Poveo je Ozren u 15. minutu a strelac je bio Stojaković. Rezultat je poravnao Ignjatović u 40. minutu, a M.Vidojević nedugo zatim uspeo i da dovede goste u vođstvo od 1:2. Stojaković  je svojim drugim golom u 44. minutu izjednačio rezultat na 2:2 što je ujedno i bio konačan rezultat prvo poluvremena.

U 47. minutu Igrač Kopaonika N. Knežević povećava prednost gostiju 2:3, da bi potom usledila kanonada golova Ignjatovića u 51,69. i 81. minutu i  Đorđevića u 51. minutu za ubedljiv trijumf bruskog Kopaonika. Ozren je golom Miletića u 59. minutu delimično ublažio poraz od 3:7.

Ozren - Kopaonik  3:7 (2:2)

Sokobanja- Stadion  na  Podini. Bez gledalaca. Sudija: Filip Stanojević ( Sokobanja). Strelci: Stojaković u  15. i  44, Miletić u 59. minutu za Sokobanju, Ignjatović u 40, 51, 69 i 81. minutu, Vidojević u 40. minutu, N.Knežević 47. minutu i Đorđević u 51. minutu za Kopaonik.

OZREN: Obradović, Miletić, Mladenović, Pešić, Živanović, N.Đorđević, Miloradović, Janković, Milenković, Kuzmanović, Stojaković. Igrali su još: Stojanović, Dobrosavljević i Miletić.

KOPAONIK: Đokić, Todorović, Ignjatović, N.Knežević, Đorđević, Savić, U.Knežević, Čukuranović, M .Vidojević, Pljakić, Radisavnjević. Igrali su još: Živanović, N.Vidojević i Milanović.

Midžor 6 : 3 Hajduk
Kosovo 2 : 2 Radnički 1946
Sloga 5 : 2 Šljivar
Osnić 4 : 2 Rudar (P)
Rtanj 3 : 0 OFK Rtanj
Velika Jasikova 1 : 0 Rudar Vrška Čuka