Dubljani se spasili poraza u poslednjem minutu utakmice

utakmica u Dublju FK Kamenorezac FK Poljoprivrednik Počekovina

Mali broj gledalaca na igralištu u Dublju, pod kišobranima,posmatrali su susret 16 kola Druge Rasinske okružne lige starih fudbalskih rivala,domaći FK Kamenorezac76 i gostujući FK Poljoprivrednik iz Počekovine,rezultat 1:1 poluvreme 1:0 za gostujući klub.Tokom celog susreta padala je sitna kiša i duvao vetar,po blatnjavom i džombastom terenu igrači su se nekako snalazili,ipak u većem delu susreta gosti iz Počekovine bili su bolji tim,u napadu su imali dva brza igrača koji su često svojim prodorima i šutevima na gol ugrožavali gol dubljana,koji nikako da pronađu model igre i da bar na svom terenu budu uspešniji.Imali su i oni šanse ali im nedostaje efikasnost u napadu i igrač koji će da zatrese mrežu protvničkog golmana.Utakmicu koja će brzo preći u zaborav vodio je glavni sudija Lazar Pršić a pomagali su mu Slaviša Jakovljević i mlada dama Milica Poljaković.Delegatsku dužnost profesionalno je obavila Lela Srećković istaknuti sportski radnik i veliki zaljubljenik sportskih dešavanja.Gosti su u brzom kontranapadu uspeli u 15 minutu da iznenade domeće igrače,precizan šut i pogodak za vođstvo 1:0 za Poljoprivrednik strelac

Ovo je bio rezultat poluvremena,a u nastavku ista igra,sa dosta propuštenih šansi na obadve strane,domaći su se trudili da izjednače ali bezuspešno,sve do 88 minuta kada je domaći igrač Simić bio najprisebniji pred golom gostiju i uspeo da pogodi gol a time i spase dubljane sigurnog poraza na svom terenu. Posle odigranog 16 kola FK Kamenorezac76 u narednom 17 kolu gostuje u Velikoj Drenovi kod istoimenog kluba,gde će pokušati da popravi igru i ostvari povoljan rezultat.FK Poljoprivrednik na svom terenu dočekuje FK Omladinac iz Pojata.Dubljani su i dalje sa 5 bodova na poslednjem 15 mestu tabele.

14. Oktobar 3 : 0 Polet 57
Vinogradar 0 : 6 Kopaonik
Garevina 1 : 3 Sloga (D)
Mladost 3 : 2 Stari Trstenik
Rubin 4 : 1 Borac
Kamenorezac 76 1 : 1 Poljoprivrednik
Sloga (L) 3 : 1 Velika Drenova