JOL: Pobeda Golobok – Udarnik Baničina 3:0

Pobeda na startu! Savladana ekipa Udarnika iz Baničine. U poslednje četiri godine na tačno 6 utakmica, Pobeda je slavila 4 puta, a Udarnik je bio bolji u 2 susreta ! Na stadionu se okupilo oko 150 gledalaca , od toga 20-ak je bilo onih koji su se nalazili iza gola sa južne strane i koji su pesmom podržavali domaću ekipu tokom cele utakmice. Drugo poluvreme je bilo dosta zanimljivije od prvog. Golobočani su,pokazali više želje za pobedom,mada su se gosti dobrim delom utakmice dobro branili i pokušavali kontranapadima da urade nešto više. U svakom slučaju, kada se sve sabere, Pobeda je zasluženo pobedila u utakmici 12. kola JOL. U prvom poluvremenu nije bilo velike šanse, beležimo solo akcije kapitena Srećka Ivanovića u par navrata no rezultat ostaje nepromenjen do kraja prvog poluvremena. U drugom poluvremenu je bilo dosta više dinamike, tada su i postignuti svi golovi na meču. Trener Ivica Radojević je izvršio sve tri izmene. U 68. minutu Milan Rašković postiže prvi gol ! Faul za domaći tim na 25 metara od gola , loptu namešta Milan Rašković i jakim i preciznim šutem salje loptu u same rašlje nemoćnog Jovanovića! GOOL! 68. minut, Milan Rašković- 1-0! Nakon našeg vođstva nismo se povukli nego smo nastavili sa napadima,prepoznatljivom pas igrom uz malo dodira lako smo dolazili do gola protivničke ekipe. U 71. Minutu Aleksandar Rašković postiže drugi gol! Prodor naše ekipe po desnoj strani oštra lopta po zemlji ubačena na 5 metara,greška odbrane Udarnika i Aleksandar Rašković rutinski neometan salje loptu u mrežu opet nemoćnog Jovanovića! GOOL! 71. minut, Aleksandar Rašković- 2-0! Nakon našeg drugog gola, ekipa Udarnika je totalno pala i od tog trenutka na terenu postoji samo jedna ekipa ! U 78. Minutu Aleksandar Jovičić postiže treći gol! Sam je sebi stvorio prostor za šut sa nekih 20-ak metara iskosa sa desne strane niska lopta ulazi u golmanov desni ugao Udarnikovog gola! Jovičić je gol proslavio sa najvatrenijim navijačima podižući dres ispod kojeg je bila majica ’’Spartanci’’! GOOL! 78. Minut, Aleksandar Jovičić- 3-0! Do kraja utakmice beležimo pokušaj glavom Radovanovića na asistenciju Jovičića iz auta no golman Udarnika Jovanović je na mestu. Zasluženi trijumf Pobede koji mora da nam da krila za nastavak sezone gde nas očekuje težak raspored u sledeća tri kola!

Pobeda Golobok – Udarnik Baničina 3-0 (0-0) Prva pobeda ! Golobok, 25. mart. Početni udarac izveden u 14:30 h. Stadion FK Pobede , gledalaca oko 150. Vreme : Sunčano. Teren : Tvrd,vidno obeležen. Dresovi : Pobeda u crveno-beloj, a Udarnik u bordo-sivoj kombinaciji. Strelci : Milan Rašković u 68. minutu, Aleksandar Rašković u 71. minutu i Aleksandar Jovičić u 78. minutu. Glavni sudija : Nikolić Andreja Pomoćni sudija 1 : Simonović Stefan Pomoćni sudija 2 : Simonivić Aleksandar Delegat : Drljević Milovan Žuti kartoni : nema Crveni kartoni : nema

Pobeda Golobok : Matejić, Šiljić, Ivanović Nikola, Vojinović, Popović, Rašković Milan, Đurđević (Jovičić), Radivojević, Rašković Aleksandar (Radovanović), Ivanović Srećko, Bisenić (Agatonović) Formacija:4-1-2-1-2.

Udarnik Baničina : Jovanović, Stojanović Nikola, Lazović, Kolundzija, Vasiljević, Milošević , Đuričić, Stojanović Dušan, Radojević, Nikolić, Đorđević Formacija: 5-4-1

Bačinac 0 : 2 Proleter
Udarnik 1 : 1 Budućnost
Vodice 0 : 3 Pobeda
Palanka 3 : 0 Mramorac
Beli Orlovi 6 : 0 Bašin