Pobeda Obrenovčana u Zemunelu

Odložena utakmica 11. kola između ekipa Teleoptika i Radničkog iz Obrenovca je pripala gostima. Obrenovčani su imali sjajnu realizaciju u Zemunelu, šutirali su 3 puta u okvir gola i postigli 2 pogotka.

Teloptik je poveo već u 3. minutu preko Jankovića koji je posle izvedenog udarca iz ugla, sa ivice kaznenog prostora zahvatio loptu volejom i poslao u donji ugao gola nemoćnog Jadranina. Zatim Arambašić u 14. minutu iz slobodnog udarca sa udaljenosti oko 22 metra iskosa, šalje precizno i snažno loptu u sam donji desni ugao, Jadranin je vrhovima prstiju izbacuje u korner.

Gosti uzvraćaju takođe iz slobodnjaka u 27. minutu, Damjanovićev šut sa preko 20 metara odbranio je sigurni Slavković. Međutim vratar domaćih je bio nemoćan u 34. minutu, kada je od prilike sa istog mesta slobodan udarac izveo Živković i pogodio same rašlje. Na isteku prvog poluvremena Teleoptik uzvraća preko svojih bekova, Radmanovac je na petercu pronašao Antonijevića, a ovaj iz prve šutira kraj stative.
U drugom poluvremenu Teleoptik propušta dve lepe prilike. Čolić u 56. minutu sa 7-8 metara biva neprecizan, a potom Jovanović u 64. minutu sa desetak metara neometan, maši čitav gol. Kazna je stigla u 87. minutu, Marković je pronašao Živkovića, ovaj čim je zakoračio u šesnaesterac poslao loptu kraj nemoćnog vratara domaćih za svoj drugi gol i pobedu Obrenovčana.

TELEOPTIK - RADNIČKI (O) 1:2 (1:1)

STADION: FK Teleoptik. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Kovačević Igor. POM.SUDIJE: Galić Branko i Rakić Marko. STRELCI: Janković 3.min (Teleoptik), Živković 34.min i 87.min (Radnički O.). ŽUTI KARTONI: Timić i Todić (Radnički O.).
TELEOPTIK: Slavković, Radmanovac, Antonijević, Pantazis, Petrović (Jovanović), Rađen, Arambašić, Čolić, Babović, Milosavljević, Janković (Minić).
RADNIČKI (O): Jadranin, Knežević (Ranđelović), Tatomirov, Timić, Damjanović, Petrović, Živanović (Svetličić), Todić, Milivojević, Živković, Milunović (Marković).

Teleoptik 1 : 2 Radnički (O)
GSP Polet Dorćol 0 : 2 TEK Sloga
OFK Beograd 2 : 0 Stepojevac Vaga
Crvena zvezda 0 : 0 IMT
Sremčica 2 : 2 Brodarac
Jedinstvo 2 : 1 Zvezdara