Prerano opuštanje dovelo do poraza

Gosti iz Obrenovca su ostvarili prednost u prvoj četvrtini dok je druga četvrtina je pripala domaćoj ekipi. U drugom delu utakmice Spartak je krenuo silovito i preuzeo inicijativu u svakom pogledu. Prerano opuštanje domaćih vaterpolista dovelo je dotle da izgube dobijenu utakmicu.
Drugo kolo Prve B lige Srbije 2011/2012 Spartak – TENT 11:14  ( 1:4, 4:2, 5:1, 1:7 ). Bazen Dudova šuma. Gledalaca: 100. Delegat: Kapriš Zvezdan (Bečej). Sudije: Bačanji i Kiš (obojica Novi Sad). Igrač više: Spartak 4 (1), TENt 5 (1). Peterci: Spartak 1 (1), TENT 1 (1).

SPARTAK: Ujhazi, Labadi, Bogdanović 5, Kiš, Konjević, Kondić, Korica 1, Crnković, Kostić, Ajtai 3, Bulatović, Tešić 2, Ivković. Trener: Vujković.
TENT: Milovanović, Mitrović, Bajić, Avramović, Šekerović, Simić, Jukić 2, Nikolić 2, Banković, Petruševski, Inđić 6, Stanišić 4, Sinđelić. Trener: Jelisavljević.