Zaslužena pobeda fudbalera Ribnika

Pred oko 100 gledalaca,na igralištu u Gornjem Ribniku, u 26 kolu Prve Rasinske okružne lige,fudbaleri FK Ribnik posle bolje igre u većem delu susreta,pobedili su FK Varvarin rezultatom 4:1,prema rečima trenera Branislava Baneta Trnavca,iako je njegov tim nastupio bez nekoliko povređenih igrača,rezervisti su igrom i zalaganjem privukli pažnju i ovo je do sada bila najbolja igra domaćih.Gosti su iz jedne akcije u 2 minutu došli u vodjstvo 1:0 pogodkom Mihajlovića.Domaći posle toga preuzimaju polako inicijativu i u 20 minutu agilni Topolac iz slobodnog udarca pogađa mrežu FK Varvarin 1:1 ,zatim 30 minutu na sceni Dušan Đonić povećava vodjstvo 3:1,da bi u 40 minutu Mladenović povećao na 3:1.Tri minuta kasnije Dušan Đonić postiže svoj drugi pogodak odnosno četvrti i konačan za svoj tim 4:1.Već u utorak 30 aprila FK Ribnik na svom terenu dočekuje FK Sloga iz Ćićevca,trenutno ribničani zauzimaju 13 mesto na tabeli sa 25 osvojenih bodova.FK Varvarin je peti sa 49 osvojenih bodova.Pomenimo na kraju i sudije,glavni Ljubiša Jakovljević,sa pomoćnicima Igorom Erčevićem i Sašom Pešićem,dužnost delegata obavljao je Rade Milojević