Zaslužena pobeda Radničkog Kombank
Preko 2.000 gledalaca je uživalo u odličnoj predstavi obe ekipe. Ipak je Radnički iskoristio domaći teren i uz podršku oko 200 Đavola zabeležio i prvu pobedu u ovom prvenstvu. Radnički Kombank - Crvena Zvezda 3:1 (25:21, 23:25, 25:23, 25:15). Prvi set je pripao Radničkom posle dobrog servisa i sigurnog prijema. I drugi set počinje vođstvom domaćina od 10:5. Međutim, tada na scenu stupaju najbolji igrači Zvezde, Dokić i Stanković i gosti dolaze do izjednačenja. Treći set je bio i preloman set. Nervozni gosti su svojim ponašanjem i greškama pomogli domaćinu da dođe opet u prednost. Četvrti set je bio rapsodija u crvenom, od vodjstva na prvom tehničkom time-outu od 8:4 do konačnih 25:15. Najbolji u domaćoj ekipi su bili Milan Ilić novi tehničar, Hari Nakoski i Nikola Gorgijev.