FA Kup: Reksam i Njuport igraju ponovo

U velškom derbiju u okviru FA Kupa, Reksam i Njuport odigrali su 0-0 u drugoj rundi najstarijeg fudbalskog takmičenja na svijetu.

Prvo poluvrijeme nije bilo previše zanimljivo. Njuport je zaprijetio preko Ajmonda i to je bila njihova najbolja šansa. Grent je sjajno šutirao za Reksam ali golman gostiju Dej, odlično je odbranio. Reksam je sjajno otvorio drugo poluvrijeme. Bivon je lobovao golmana gostiju Deja ali Demetriu izbacuje loptu sa gol linije. Nastavili su domaći sa sjajnom igrom ali Grent nije iskoristio sjajnu šansu. Novu veliku priliku imali su preko Vokera ali golman gostiju ponovo je sjajno odbranio. Do kraja susreta nije bilo golova pa će se o prolazu u treću rundu FA Kupa odlučivati u ponovljenoj utakmici kada će Njuport biti domaćin.