17.06.2011 Ž. Radivojević

Prijateljska utakmica: Donji Srem – OFK Šabac 4:3

Vrlo zanimljiva utakmica omladinaca (godišta 1993/94). Gosti su počeli odlučnije i posle vodjstva 0:2 činilo se da je ubedljiv poraz Donjeg Srema neminovan. U nastavku utakmice, uz nekoliko izmena, trener domaćina Sarić „pronalazi dobitnu kombinaciju“, koja donosi rezultatski preokret. Zbog prigovora, isključen je I. Petrović.

Pećinci – Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 50. Sudija: Maksić (Ogar). Strelci: Ninković 47, N. Nikolić 52. Lepotić 64 i Čavić 72. minut za Donji Srem, I. Petrović u 13. i A. Petrović u 27. minutu za OFK Šabac. Crveni karton: I. Petrović (OFK Šabac).

DONJI SREM: Šegavac, Lepotić, Panić (Djurković), Kokinović, Alempić, Gmizić (Ninković), Radišić (D. Nikolić), Drljača (Ljubojević), N. Nikolić, Matić (Ivković), Čavić.
OFK ŠABAC: Milivojević, Kokjevci,  S. Milovanović, Pekić, Tarbuk, Nikolić, B. Milovanović, Radulović, Zejić, I. Petrović, Trilović (A. Petrović).