SLZ: Sloga BB - Radnički Stobeks 2:0

Po izuzetno teškom vremenu, kiši koja je padala svih 90 minuta, fudbaleri Sloge savladali su goste iz Klupaca sa 2:0 (1:0). Fudbalerima oba tima kao da je bilo teško da se priviknu na klizav teren i kišu, pa se u prvih pola sata igralo uglavnom na sredini terena, bez prilika. Prvo uzbudenje pred golom gostiju desilo se u 35 minutu. Tarabić je, posle lepe akcije, probio po desnom krilu, ušao u šesaesterac i povratnim pasom pronašao usamljenog Zarića, koji je sa 7-8 metara preciznim udarcem savladao golmana Divljakovića. Vodeci gol poneo je domace igrace, pa smo u samo pet minuta videli još dve dobre prilike. Najpre je Jankovićev šut, iskosa sa desne strane, odbranio Divljaković, a zatim je Jagodić poslao bombu sa 18 metara ali je za malo bio neprecizan. Gosti su jedinu priliku u prvom delu imali u zadnjem minutu poluvremena. Ali kakvu. Napali su po levoj strani, usledio je centaršut, štoper Timotijević se prilikom intervencije okliznuo, a lopta je došla do napadaca gostiju Ðurića koji sa samo pet metara nije uspeo da savlada sjajnog Golubovića.
U drugom delu Sloga je krenula još ofanzivnije. U 60. minutu Zarić je posle solo prodora kroz sredinu, lažnjakom izbacio pola odbrane gostiju, šutirao, ali je putu do mreže lopta zakačila Jevtića i završila u korneru. Pet minuta kasnije bek domacih Kamberović, sa pozicije desnog krila, uputio je oštar centaršut na drugu stativu, Janković je, u padu, zahvatio loptu i ona se od stative odbila u mrežu. 2:0 za Slogu. U 72. minutu Tarabić je, udarcem sa 20 metara,naterao  golmana Divljakovića da interveniše. Tri minuta kasnije gosti su bili blizu gola ali opet ne svojom zaslugom. Golman Golubović je jednu visoku loptu, umesto da 'boksuje', pokušao da uhvati, lopta mu je ispala ali pre nego što je prešla gol liniju stigao je da je izbije u polje. Do kraja utakmice beležimo i stativu nakon kornera domacih i udarca glavom štopera Cvijovića. Utakmicu je bez greške odsudio Goran Milovanović iz Lajkovca. Moramo pohvaliti i najvatrenije navijace Sloge koji su svih 90 minuta, po nevremenu, pesmom nosili svoje igrace do pobede.

Stadion: Gradski stadion Lug  Gledalaca: 200 Sudija: Goran Milovanović iz Lajkovca. Igrac utakmice: Zarić.

Strelci: Zarić u 35. i Janković u 65. minutu.

Sloga BB: Golubović, A.Cvijović, Timotijević, Gligić (Kamberović), V.Luković, Mijatović, Zarić, Jagodić, Tarabić (Grujić), Tomić (Stojanović), Janković
Radnicki Stobeks: Divljaković, Todorović, Simić, Jevtić, Andrić, Trifković, Mijajlović, Pešić, Vasić, Jovanović (Gavrić), Ðurić

Šumadija (A) 3 : 0 FAP
Budućnost 1 : 0 Jedinstvo
Rudar (K) 1 : 1 Sloga (K)
Mačva 1 : 2 Železničar
Polet (LJ) 2 : 0 Sloboda (Č)