OFL Kraljevo: Zvezda Čukojevac pregazila Stubal

U okviru 27. kola OFL Kraljeva odigrana je utakmica izmedju Zvezde iz Čukojevca i Stubla.Od kada su ova dva kluba osnovana između njih postoji rivalitet.Utakmica poznata kao lokalni derbi, pa je zato pravdu na terenu delio sudija iz srpske lige Čolić. Utakmica je počela sa puno opreznosti na obe strane, ekipe nisu srljale napred, igralo se veoma odgovorno. Prvu šansu imala je ekipa Zvezde posle kornera u 15. minutu, ali je sjajno odreagovao golman Stubla. Fudbaleri Zvezde polako su preuzimali inicijativu, a gol je visio u vazduhu. Medjutim, sjajno interveniše golman Stubla. Pred kraj prvog poluvremena fudbaler Zvezde Miloš Veselinović, popularni Kristi izveo je  sjajnu solo akciju i nanizao tri protivnička igrača i odigrao loptu do Premovića koji je postigao gol pravo kroz noge nemoćnom golmanu. Ekipa Zvezde na poluvreme odlazi sa golom prednosti.

U drugom poluvemenu Stubal je krenuo nešto organizovanije i malo pomerio Zvezdinu odbranu na svoju polovinu, ali bez pravih šansi za postizanje pogotka. Zvezdina odbrana igrala je perfektno, pa ni napadač najbolji lige, fudbaler Stubla Načić niije dolazio do izražaja. U 60. minutu u igru ulazi iskusni Zoran Virijević za ekipu Zvezde i odmah po ulasku matira nemoćnog golmana Stubla i povećava rezultat na 2:0. Do kraja utakmice svoju šansu imao je i do tada neprimetni Načić, ali je sa pet metara loptu poslao nebu pod oblake.Takodje, svoju šansu da se ponovo upiše u strelce propustio je Premović posle sjajnog dodavanja Miletića, lopta je otišla pored gola. Utakmica je mirno privedena kraju pred više od 500. navijača. Najsrčaniji su bili navijači iz sela Leskovca koji su pevali tokom cele utakmice i podržavali domaću ekipu.

Za Zvezdu igrali : Vulović, D.Radonjić, Pešterac, B.Radonjić, M.Radonjić, T.Miletič, M.Miletić, Premović, Koturović, Velimirović, Veselinović, N.Radonjic, Lipovac, Z.Virijević.

Zgodačica 5 : 1 Budućnost
Jovo Kursula 2 : 0 Partizan
Bogutovačka Banja 3 : 0 Miločajac
Zvezda 2 : 0 Stubal
Musina reka 3 : 1 Kablar
Progorelica 3 : 0 Stara Čaršija