MFL Kraljevo: Remi posle dva vođstva gostiju iz Vrbe

Na stadionu kod Ložionice u derbiju kola Međuopštinske lige Kraljevo pravedan remi. Bio je to meč dve ekipe koje zauzimaju sami vrh tabele. Viđena je zanimljiva utakmica, lepe akcije i ono zbog čega se i dolazi na stadione - čak četiri pogottka, po dva u svakoj mreži.

Biševac postiže prvi pogodak za Partizan

Domaćini su od samog starta krenuli u napad a povoljne prilike za pogotke imali su Todorović, Čamagić, i u dva navrata Bojanić. A onda jedna brza kontra gostiju. Dubinsku loptu najpre je prihvatio Biševac na tridesetak metara od gola domaćina, pošao nekoliko koraka i preciznim udarcem zatresao mrežu vrlo dobrog vratara Jelisavčića - 0:1. U nastavku domaćini su krenuli na sve ili ništa. Posle jedne filigrantske akcije na malom prostoru na dvadesetak metara lopte se dokopao Bojanić i gađao donji levi ugao - 1:1. Gosti se posle toga nisu predavali i posle samo deset minuta ponovo su došli u vođstvo. Biševac je iskoristio greču odbrane Budućnosti i sa dvadeset metara efektno lobovao istrčalog golmana Đorđevića - 1:2. Posle toga kolosalnu priliku propustio je Karović a gol vredan boda postigao je Zrnzević iz slobodnog udarca - 2:2. Gledaovi su aktere meča aplauzom ispratili sa terena. I posle ove utakmice Partizan (Vrba) i Budućnost (Konarevo) caruju na čelu tabele.

Meč obeležilo bezbroj vazdušnih duela Foto: Stole

BUDUĆNOST - PARTIZAN 2:2 (0:1)

Kraljevo. Stadion kod Ložionice. Gledalaca 100. Sudija: Nenad Simović (Kraljevo) 7,5. Strelci: Bojanić u 62. Zrnzević u 87. (Budućnost), Biševac u 37. i 72. (Partizan). Igrač utakmice: Aleksandar Biševac (Partizan)

BUDUĆNOST: Đorđević 7, Bošković 7, Andrić 6,5, Zrnzević 7,5, Karović 7, Vujović 6,5 (Grujičić 6,5), Lekić 7, Čamagić 6,5 (Grković -), D. Todorović 7, Bojanić 7,5, N. Todorović 6,5 (Čorbić -)

PARTIZAN: Jelisavčić 7, Vuković 6,5, Tešić 7, Veljović 7, Mikićević 7,5, Vesković 6,6, Stašević 6,5, Biševac 8, Radovanović 6,5 (Erdoglija -), Blagojević 7, Jovanović 6,5.

Mlada krila 6 : 1 Zvezda
Kraljevo Hajduk 4 : 0 Napredak (G)
Grdica 0 : 2 Mladost (V)
Gruža 0 : 2 Lazac
Borac (A) 3 : 4 Popovići
Jedinstvo (D) 3 : 0 Tavnik