10.06.2007 SOS Kanal

Borča i Napredak u finalu baraža
Fudbaleri BSK iz Borče igraće protiv Napretka u drugom kolu baraža za plasman u Meridian super ligu. Naime , u revanš utakmici prvog kola , BSK je na svom terenu savladao Rad istim rezultatom kao i na Banjici 2:1. Ukupnim skorom 4:2 ekipa iz Borče je zasluženo obezbedila dalji plasman.

Poveli su građevinari golom Bogunovića posle sjajne asistencije Filipa Đorđevića. Ipak u nastavku utakmice BSK je uspeo da najpre na vreme izjednači u 52 minutu, kada je gol postigao Gošić.

U samom finišu utakmice u 85 minutu Matić je potvrdio uspeh svog tima , sjajno iskoristio asistenciju Topića, postavivši konačan ishod meča 2:1.

U drugoj utakmici odigranoj juče Napredak je bio bolji od pirotskog Radničkog i na taj način ostao u borbi za plasman u Meridijan Superligu.

Ko će biti rival Borca iz Čačka poslednjem kolu baraža , saznaćemo naredne nedelje posle dvomeča između BSK-a i Napretka. Prvi susret igra se u sredu u borči od 17.30 , a revanš meč u nedelju u Kruševcu. SOS kanal će prenositi obe utakmice.