Sigurna pobeda Kamenoresca 76

U zanimljivoj fer i korektnoj sportskoj borbi u okviru 19. kola Druge rasinske okružne lige, domaćin Kamenorezac 76 posle bolje igre u većem delu susreta pobedio je ekipu Belih orlova iz Tobolca rezultatom 4:1 poluvreme 2:1 za Kamenorezac 76. Već u 5. minutu domaći igrač Raičević zatresao je protivničku mrežu i dubljani su došli tako u vođstvo od 1:0.Gosti su dva minuta kasnije izjednačili rezultat na 1:1 pogodkom Radivljevića. Domaći su krenuli ofanzivnije i u 28. minutu glavni sudija Bojan Popović iz Ćićevca pokazao je opravdano na belu tačku. Uspešan realizator bio je kapiten domaćih Nikola Pecić i sa rezultatom 2:1 za domaće otišlo se na odmor.

Kamenorezac 76 na treningu

U drugom delu susreta gosti su pokušavali da iznenade domaće pa su imali priliku da izjednače jer je sudija Popović i njima dosudio penal, koji nije realizovao Radivljević zahvaljujući bravuroznoj odbrani golmana domaćih Zvonka Lazarevića. U 77. minutu domaći povećavaju vođstvo na 3:1 a pogodak postiže ponovo Raičević, dok je Nenad Župac u 85. minutu pogodkom postavio konačan rezultat ovog susreta 4:1. U 20. kolu Druge rasinske okružne lige igraće se derbi Kamenorezac 76 gostuje u Brusu a domaćin je prvoplasirana ekipa na tabeli OFK Gnjila. Trenutno je među njima bodovna razlika 4 boda dubljani se pripremaju da iznenade domaćine i na tabeli im se približe na samo jedan bod, a da li će tako i biti uskoro ćemo videti. Glavnom sudiji Popoviću u ovom susretu pomagali su Marko Spasojević iz Trstenika i Kristijan Rasić iz Ćićevca. Delegatsku dužnost obavljao je Nedeljko Karadžić iz Trstenika.Susret je posmatrako oko 100 gledalaca.

Omladinac 0 : 3 OFK Gnjila
Sloga 2 : 0 Trudbenik
Polet 57 1 : 1 Mladost
Varvarin 0 : 0 Rubin (DS)
14. Oktobar 0 : 3 Donji Kopaonik
Kamenorezac 76 4 : 1 Beli Orlovi