Prijateljska utakmica (omladinci) Brodarac - Donji Srem

Brodarac – Donji Srem

1:0 (1:0)

Domaćin je poveo preko Mikića u 24. minutu. Prednost je mogla biti uvećana u 40. minutu, kada Kojić nije iskoristio kazneni udarac. Mladi fudbaleru Donjeg Srema bili su mnogo konkretniji u nastavku utakmice, ali bez „materijalizacije“ izglednih prilika.

Strelac: 1:0 Mikić u 24. minutu. Novi Beograd: igralište Brodarca. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Kuljić (Beograd).

BRODARAC: Zdravković, Radivojević, Gajić, Ristić, Kojić, Đukanović, Pejić, Drulović, F. Marković, M. Marković, Mikić. Igrali su još: A. Petrović, Nikić, Vidaković, Simović, Krstović, Štrbac, Kačarević, S. Petrović i Stojanović.

DONJI SREM: Vračević, Ristić, Lazić, Ivković, Vojkić, Nebrigić, Milivojević, Perić, Jorgić, Božić, Božić, Vidović. Igrali su još: Tešanović, Vidakov, Tošić, Knežević, Gemeri, Radovanović, Gajić, Despotović, S. Ilić, Šolaja, Timotić, Najić, Nikolić, Cvetković i Jorgić.