Derbi kola pripao Kamenorescu 76

U derbi susretu 5 kola Druge Rasinske okružne lige,tri nova boda pobedom od 2:1, protiv OFK Gnjila  osvojio je dubljanski Kamenorezac 76. Susret je po lepom i sunčanom vremenu na igralištu u Donjem Ribniku poslatralo oko 80 gledalaca. Utakmica je bila prava prvenstvena, fer i korektna a vodio ju je glavni sudija Goran Minić iz Obreža sa pomoćnicima Markom Spasojevićem iz Trstenika i Milošem Ivanovićem iz Ćićevca. Delegat je bio Ivica Krkić iz Ćićevca. opomenuta su četvorica domaćih i dvojica gostujućih igrača. Pogodke za Kamenorezac 76 postigli su Aleksandar Vasiljević u 22 i Mirko Ilić u 39 minutu a za goste Vladimir Maksimović u 78 minutu. Dubljani su od ovog kola obezbedili licencnog trenera,tako na klupi za rezervne igrače sedi kao  trener Mirko Guđulić, saznajemo od sekretara Kamenoresca 76 Dejana Petrašinovića.