Pobeda i pehar za lidera OFL Trstenik

Lep, sunčano i sparno vreme nije uticalo mnogo na igrače FK Kamenorezac 76 i Jugovića iz Bogdanja, da u derbiju 25 kola OFL Trstenik,daruju gledaocima puno uzbuđenja i tri pogodka uz povremeno oštru ali veoma uzbudljivu igru tokom celog susreta.Gosti iz Bogdanja bili su tvrd orah za dimaćine, napadali su i jedni i drugi ali su Jugovići iznenadili dubljane kada je jedan gostujući fudbaler oboren na 20 m od gola Kamenoresca 76. Izuzetno lep pogodak sa pomenute udaljenosti i vođstvo gostiju od 1:0 postigao je Saša Katić iz slobodnog udarca. Domaćini su krenuli ofanzivnije ali neefikasno, u 36 minutu uspeli su preko Predraga Čajetinca da izjednače rezultat na 1:1 što je bio i rezultat prvog dela igre.U nastavku povreda i izlazak sa terena gostujućeg golmana pa je na gol gostiju stao rezervni golman.U želji za pobedom jedni i drugi su pravili greške ipak u 54 minutu kapiten dubljana i najbolji strelac Kamenoresca 76 Nikola Pecić postigao je drugi pogodak za svoj tim i stavio tačku na konačan ishod ovog derbija 2:1.Glavnom sudiji Šućeroviću pomagali su pomoćnici Darko Mitrović i Aleksandar Vuković, dok je dužnost delegata profesionalno obavio Srećko Pavlović.Napomenimo da je na početku ovog derbija predsednik OFS Trstenik Zoran Božović predao pobednički pehar kapitenu FK Kamenorezac 76 Nikoli Peciću što je oko 150 gledalaca pozdravilo dugim aplauzom.Ovom pobedom dubljanski tim sa nova 3 boda osvojio je ukupno 63 bodova uz inzvanrednu gol razliku +60. Iduće 26 kolo OFL Trstenik Kamenorezac 76 odigraće sa Starom čaršijom u Osaonici,gde će se definitivno oprostiti od takmičenja u najnižem rangu i iduće prvenstvo nastaviti u Okružnoj B ligi.