Stamenković pred baraž revanš: Ja sam uvek optimista

- Prvu meč loptu je dobio Metalac. Rezultatom 3:1 i primljenim golom iz  kaznenog udarca u zadnjem minutu nadoknade smo otežali sebi posao, ali taj gol je dao veću obavezu Metalcu, prebacio pritisak u njihovo dvorište i ulogu favorita na njihovu stranu. Nama je skinuo breme sa ledja i otvorio mogućnost da ono što nismo uradili u Milanovcu pokušamo da odigramo u Kruševcu, i napravimo jednu dobru utakmicu i dobar rezultat, rekao je šef stručnog štaba Ljubiša Stamenković.

Ljubiša Stamenković u Milanovcu na fotografiji Slobodana Simića: Optimista pred revanš u Kruševcu

U ekipi Napretka drugu utakmicu baraža neće igrati Frimpong zbog parnih kartona, a zbog povrede je neizvesno učešće Uroševića. Ostali povredjeni igrači su pod nadzorom medicinske službe i u roku od ova dva dana će se znati ko će biti spreman za baražni meč.

Detalj sa utakmice u Milanovcu (Foto: Slobodan Simić)

Ulaz besplatan

Odlukom rukovodstva Fudbalskog klubaNapredak, druga utakmica baraža , koja se igra na stadionu Mladost u Kruševcu, 03.juna od 19:00 biće besplatna za sve navijače i gledaoce Fudbalskog klubaNapredak.
Ulaznice će se deliti na biletarnicama stadiona Mladost na dan utakmice od 09:00 sati, i svi navijači će morati da imaju ulaznicu sa oznakom 0,00 dinara. Ulaznice će se izdavati uz lični dokument, a na jedan dokument je moguće uzeti maksimalno četiri ulaznice, obzirom da se radi o utakmici visokog rizika.

Ovo je skroman način da se klub odužie: svim vernim navijačima Napretka,koji su nam uvek bili 12.igrač. U sredu će nam podrška biti više nego potrebna, obzirom da je Metalac dobio prvo poluvreme.

Ibrahim N DIAJE kandidat za promasaj godine

Mnoge TV stanice u svetu emitovale su promasaj Ibrahima N Diajea u 37 minutu na pas Trujića kao kandidata za promasaj godine i zaista se čini da je do bilo prosto nemoguće ,ali Ibra se kao i dosad borio postigao u 34 minutu gol( Slika njegovog radovanja posle gola) i bio jedan u kategoriji boljih u Napretku
Utakmica Napredak- Metalac igra se u sredu 03.juna u 19:00 na stadionu Mladost u Kruševcu. Ulaz je besplatan.

Napretkov PR.menager koja kaže: Verujem u ove momke

Radnički (N) 0 : 0 Voždovac
Borac 3 : 3 Partizan
Novi Pazar 2 : 0 Donji Srem
Napredak 2 : 3 Rad
Spartak 1 : 0 Čukarički
Vojvodina 3 : 1 Radnički 1923
Jagodina 5 : 3 OFK Beograd