KKM Liga: Radjevac – Osečina 3:0

U 3. kolu Kolubarsko-Mačvenske lige, koje se igra u okviru prvenstva Srbije za kadetkinje odbojkašice Radjevca došle su do ubedljive pobede nad Osečinom od 3:0 (25:18, 25:13, 25:11). Prvi set se igrao poen za poen samo do rezultata 5:5. Tada je na servu došla Štefika i odličnim servama omogućila svojoj ekipi da dodje do prednosti od 10:5. Do kraja seta održavana je ta prednost i set je dobijen sa 7 poena razlike. U drugom setu neizvesnost je trajala malo duže, a Radjevac je do prve značajnije prednosti stigao tek rezultatom 18:11. Od rezultata 18:13 nanizale su 7 uzastopnih poena, ovog puta zahvaljujući dobrim servama kapitena Katarine Matić. I treći set su obeležile serve. Sa 5 dobrih servi Mišković Ivane Radjevac je stigao do prednosti od 6:0, a od rezultata 14:11 do kraja nisu prepustile ni jedan poen gošćama. Trebalo bi napomenuti da Osečina, petoplasirana ekipa na prvenstvu Srbije, sada nastupa bez četiri prvotimke iz prošle sezone uključujući i najbolju igračicu Jelenu Lazić. Zbog školovanja Radjevac je napustila jedino Andjelka Teovanović, a zbog bolesti u prethodne dve utakmice nije nastupala Sandra Radonjić koja se vraća u ekipu već u sledećem kolu kada gostuju Proleteru.

Krupanj:
Hala osnovne škole. Gledalaca: oko 150. Sudije: Nikola Marković i Ivan Petrović (oba iz Šapca). Zapisničar:  Vladimir Vićentić (Krupanj).

Radjevac:
Djurić Milica, Simić Ksenija, Teovanović Aleksandra, Despić Milica, Djurić Gorica (libero), Stajčić Dragana, Josipović Željka, Vasiljević Bojana, Štefika Mirjana, Mišković Ivana, Matić Katarina (kapiten), Gligorić Aleksandra. Treneri: Banić Momčilo i Grujić Milijana.
Osečina: Milovanović (libero), Jovanović, Grujić, Stanisavljević, Simić, Radulović, Vesić Marina, Milošević, Despotović, Vesić Marija, Savatić N, Savatić A. Treneri: Zoran Petrović i Milka Milanović.

U ostalim utakmicama postignuti su sledeći rezultati:

Bravo (Valjevo) – Proleter (Loznica) 3:0, (25:13, 25:20, 25:18), Mladost (Ub) – Ribnica (Mionica) 3:2 (20:25, 25:21, 25:23, 15:25, 16:14). Utakmica Mali Zvornik – Spartak (Ljig) je odložena, a ekipa Zaslon iz Šapca je bila slobodna.