05.04.2007 srbijasport.net

Ribnica-Radnički 2:1
U trećem odmeravanju snaga polufinalne serije odbojkaši Ribnice su ostvarili tesnu pobedu nad ekipom Radničkog rezultatom 3:2. Prva dva seta odbojkaši Ribnice su rešili u svoju korist bez preteranog napora. U trećem setu Ribnica je bila na korak od maksimalne pobede, čak je imala tri meč lopte, ali su puleni trenera Brdjovića uspeli da osvoje ovaj set i vrete se u meč. U četvrtom setu ekipa Radničkog je igrala preporodjeno i bez mnogo problema došla do tajbreka. U odlučujućem petom setu igrači Radničkog dolaze do prve meč lopte ali je ne koriste. Igrači Ribnice se posle zataženog odmora vraćaju kao feniks iz pepela i sa tri uzastopna poena rešavaju utakmicu. Ovom pobedom ekipa Ribnice vodi u ukupnom skoru rezultatom 2:1 i potrebna joj je još jedna pobeda da bi se plasirala u veliko finale. Naredni meč je na programu u nedelju 8. Aprila sa početkom od 19 časova u Hali Sportova kraj Ibra. Prva postava Ribnice: Ilić, Aleksić, Radević, Todorović, Gavrilović, Popadić i libero Jović dok su igrači Radničkog igrali u sledećem sastavu: Simjonović, Kovač, Marinković, Mijalković, Čedić i libero Gavrilović.