MOL Jadar: Stolice – Jelav 6:1

Prvo poluvreme obeležila je nepovezana igra naročiti domaćih igrača. Pa i pored toga moglo je biti nekoliko golova na obe strane. Domaći su u dva navrata preko Pantića i Nenada Markovića pogodili stativu, a Lukić je pogodio prečku. Posle jednog kornera Nenad Marković je bio najviši u skoku ali je za malo bio neprecizan. Sa druge strane Matić je u kontranapadima upošljavao veoma raspoloženog Jevtića i Miloša Miletića, koje su u završnici uspešno zaustavljali Vukašinović i golman Mijailović. U 36' Jovanović je lobovao odbranu Jelava što je brzonogi Nenad Marković iskoristio, bio nešto brži od golmana, lobovao ga i doneo prednost svojoj ekipi od 1:0.
U drugom poluvremenu Stolice su imale i brojčanu prednost. Gosti nisu imali na klupi rezervnih igrača tako da umesto povređenog igrača nije imao ko da uđe u igru pa su do kraja utakmice ostali sa desetoricom. Domaći su to iskoristili i agresivnom igrom bili sve više pred protivničkim golom. Tako je Jovanović oduzeo loptu na protivničkoj polovini odmah uposlio Ristića koga Milan Despotović ruši u šesnaestercu, a sudija Birtašević pokazuje na belu tačku. Siguran realizator bio je Jovanović. Tek što je ušao u igru Dejan Pavlović je prošao po levoj strani, dodao loptu Nenadu Markoviću koji je prevario golmana i postigao svoj drugi gol a treći za Stolice. U 66' gosti su uspeli da smanje rezultat. Jović je izveo slobodan udarac, a Milan Despotović je bio viši u skoku od golmana Mijailovića i glavom smestio loptu u mrežu. Ovaj pogodak je uneo malo neizvesnosti za ishod utakmice ali sa tri nova pogotka Stilice su stigle do ubedljive pobede. Jedan od boljih igrača ove utakmice Pantić je povisio na 4:1, a Aleksandar Marković je prošao sve prepreke pa i golmana i rešio sve dileme. U poslednjem minutu utakmice i Gajić je obišao golmana Miletića ali nije postigao gol jer mu to ovaj nije dozvolio čvrsto ga držeći za dres pa je dobio crveni karton, a Stolice novi jedanaesterac. Ovu priliku iskoristio je Goran Ristić da obeleži svoj 18. rodjendan, donese radost sebi, saigračima i navijačima.

Krupanj: Stadion Stolica. Gledalaca: oko 150. Sudija: Željko Birtašević (Loznica), pomoćnici:  Predrag Dišić (Loznica) i Dejan Vojinović (Runjani). Delegat: Drako Panić (Lipnica). Strelci: Nenad Marković 36, 60', Miodrag Jovanović 55' (11m), Pantić Milovan 73, Marković Aleksandar 83', Ristić Goran 90' (11m) (Stolice), Despotović Milan 66'. Žuti kartoni:  Radovan Lukić 41', Miodrag Jovanović 44', Marko Tanasić 87, Mijailović Slobodan 87' (Stolice), Despotović Milan 88' (Jelav). Crveni karton: Mladen Miletić 90' (Jelav). Igrač utakmice: Nenad Marković (Stolice).