Tavnik-Morava 2:0

Morava ni četvrto uzastopno gostovanje nije uspela da postigne gol a na poslednja 3 gostovanja poluvreme je glasilo 0-0 da bi u finišu primali golove i doživljavali poraz. Tako je bilo i ovog puta. Morava je u Tavnik otišla da bi se nadigravala pa šta uradi i uspela je da stvori nekoliko solidnih prilika preko Puzića, Mirosavića, Jovića da bi domaći igrač Z.Zečević izbacio loptu sa gol linije. Domaći su u tom periodu pokušavali šutevima iz daljine i ništa više.

Ipak domaći u drugom delu kreću na sve ili ništa i nošeni danas raspoloženim Đ.Zucovićom dolaze do prednosti. Igrao se 63.minut kada se u gužvi najbolje snašao Vukadinović i sa nekih 2-3 metra loptu ugurao u gol. Tada gosti kreću ofanzivnije i to otvara prostor za brze kontre domaćih. Iz jedne takve akcije u jeku napada Morave Projović postiže lep pogodak za konačnih 2-0. Meč veoma tvrd ali korektan domaći su dobili jednu javnu opomenu a gosti čak 4.

Sve u svemu Morava će bodove koji opstanak znače morati da potraži u nedelju kada u Mrsać dolazi ekipa Olimpika.

Tavnik: Đorđević, Obradović, Mi.Pavlović, Tanasković, Projović, Vukadinović, Lazarević (Mladenović), Jovanović, Zucović, Ma.Pavlović (Ribać), Milutinović.
Morava: Starčević, Mitrović, N.Torlaković, Perišić, Z.Zečević, S.Torlaković, Miladinović, Puzić, G.Zečević, Jović, Mirosavić.

Partizan 0 : 0 Vrnjci
Polet (R) 1 : 1 Mladost (V)
Lazac 2 : 3 Jedinstvo (D)
Žiča 2 : 1 Grdica
Granit 3 : 2 Ribnica
Tavnik 2 : 0 Morava (M)