MOL Jadar: Stolice – Milan Orlić 5:2

Sam rezultat i ubedljiva pobeda Stolica može biti varka za onoga ko nije prisustvovao utakmici. U prvom poluvremenu vredno pomena su golovi i i šansa Nenada Gordanića koji nije iskoristio veoma povoljnu priliku iz kontre u 9’. Domaći dolaze u vođstvo preko Tešmanovića koji koristi centaršut Ristića. Nailazi period nezanimljive igre. I baš tada Prodanić, skoro sa centra, ubacuje jednu bezopasnu loptu pred gol Krsmanovića, Vasilić nespretno interveniše i šalje loptu u gol svog nemoćnog golmana. Za novu radost domaćih ponovo je zaslužan Tešmanović, koji u 37’ jednu odbijenu loptu sa desetak metara smešta na pravo mestu.
U drugom poluvremenu grešku čini gostujući golman Rosić, koji bezopasno nabačenu loptu od strane Jovanovića poklanja Ristiću kome je jedino preostalo da je prosledi u mrežu. Jedinu pravu akciju napravili su igrači Stolica u 65’. Dalibor Blagojević je protutnjao levom stranom, uputio idealan centaršut koji Tešmanović pretvara u gol. Imali su gosti još dve prilike preko Gordanića. Prvi put u 68’ iz slobodnog udarca pogađa prečku a 4 minuta kasnije loptu šalje pored desne stative. Sa druge strane, rezervisti Stolica Dejan Blagojević i Vasić su napravili akciju iz koje ovaj drugi donosi ubedljivih 5:1. U 81’ iskusni golman Krsmanović se „potrudio“ da ovu utakmicu začini novom greškom. Šut Gordanića je uspeo da odbrani, lopta se od prečke odbija u njegovo naručje a on je poklanja Aleksandru Arnautoviću koji ni kriv ni dužan postavlja konačan rezultat od 5:2.

Krupanj: stadion Stolica.
Gledalaca: oko 150. Sudija: Predrag Dišić (Lozničko Polje). Pomoćnici: Nikola Samardžić i Mihailo Nikolić (oba iz Loznice). Delegat: Ljubomir Ćirić iz Loznice. Strelci: Tešmanović u 23', 37', 65’, Ristić 50' i Vasić 78' (Stolice), Vasilić 27’ (autogol) i Arnautović A. 81’ (Milan Orlić). Žuti karton: Blagojević Dalibor 58’ (Stolice). Igrač utakmice: Marko Tešmanović (Stolice).

Stolice: Krsmanović, Vasilić, Gajić, Radulović (Mišković), Vukašinović, Mitrović, Kikanović (Vasić), Blagojević Dalibor, Ristić (Blagojević Dejan), Jovanović, Tešmanović.
Milan Orlić: Rosić, Gordanić B, Polić, Adakalić M, Cekić, Arnautović M, Grujić, Gordanić N, Ranković (Adakalić L.), Prodanić, Maksimović (Gordanić M.).

Prva iskra 1 : 1 Velika Reka
Stolice 5 : 2 Milan Orlić
Crnča 2 : 1 TE Gučevo
Sloga (S) 1 : 0 Cer
Borac(K) 2 : 2 Mladost (B)
Luk 3 : 2 Radjevac