Pravedan remi Temnića i Bukovika

Vidjena je velika borba dva zonaša koji su upravo završili bazične pripreme pa je lepote fudbala bilo malo a treba izdvojiti sjajn gol Ćosića u 12 minutu posle skraćenog kornera sa desne strane ovaj je sjajno pogodio gol Ratajca.Posle toga sledi još jedna šansa za domaće preko Milojevića a onda gosti preuzimaju igru i posebno po levoj strani preko Jezdića  često probijaju odbranu domaćih.Tako u 23 a potom i 24 minutu Jezdić pravi šanse svojim igračima ali je golman domaćih Marković odlično branio gol.Ipak u 40 minutu Jezdić centrira sa  leve strane a Milanović lepim golom iz poluvoleja matira nemoćnog Brankovića.

Drugo poluvreme nesto slabije,počelo je šansom Ljubenovića u 47 minutu ali bez uspeha.Gosti su do kraja imali nešto više loptu u posedu  ali je na kraju ostalo najpravednije nerešeno.

Temnić-Bukovik (Ražanj) 1:1 (1:1)

Strelci: 1:0 Ćosić u 12 ,1:1 Milanović u 40 minutu.Stadion Temnića U Varvarinu,gledalaca 300.Sudija Bojan Popović (Ćićevac)

TEMNIĆ:Slobodan Marković,Stanojević,Ćosić,Žerjav,Stojković,Pešić,Nikola Marković,Milojević,Acković,Aksentijević,Sibinović. Igrali su još: Gligorijević,Antić,Nikola Boškovac,Radosavljević,LJubenović,Milos Mihajlović,B.Mihajlović,Boba Marković,Cvetković,Bogdanović i Rajković-

BUKOVIK:Ratajac,Marković,Jezdić,Milić,Stanković,Zdravković,Prokić,Kalčić,Milanović,Slavko Savić i Mihajlović. Igrali su još: Randjelović,Miladinović,Lapćević i Živadinović-

Golman domaćih Slobodan Marković bio je na visini.

Igralo se žestoko u Varvarinu

Predsednik Temnića Darko Branković i gen sekretar Radisa Dolić pažljivo su pratili utakmicu.