MOL Jadar: Radjevac – Rudar 4:0

Prvih tridesetak minuta terenske inicijative fudbaleri Radjevca nisu rezultirali golom. U tom periodu igre stvoreno je nekoliko povoljnih prilika od kojih su najizglednije bile dve Aličića i jedna Kikanovića. Ipak, prvu pravu priliku stvorili su gosti iz Brasine u 27’ kada su odlično odigrali jednu kontru a Jasikovac se našao oči u oči sa golmanom domaćih. Golman Mijailović je u tom trenutku bio priseban i krajnjim naporom izbio loptu u korner. Domaći ponovo napadaju. Posle jedne propuštene prilike Kikanović drugu koristi i donosi prednost svojoj ekipi od 1:0. Isti igrač minut pre kraja prvog poluvremena koristi pas Radivojevića za značajniju prednost Rađevca.
Nastavak igre obeležile su propuštene šanse domaćih: dve Radivojevića, po jedna Aličića i Nikole Pajića. To ih nije obeshrabrilo, nastavili su sa dobrom igrom i do kraja utakmice postigli još dva gola - oba preko Nikole Pajića. Prvo je u 66’ dobro reagovao na centaršut Petkovića i glavom smestio loptu iza leđa Stanojevića, da bi u 82’ postavio konačan rezultat utakmice.
Mladi sudija Despotović, sa samo 16 godina i tek drugim suđenjem u ovom rangu takmičenja, pokazao je da zna da kontrolše dešavanja na terenu i reaguje samo kada štiti pravila fudbalske igre. Imao je veliku podršku i ostvario pravu saradnju sa iskusnim pomoćnicima Rakovićem i Burmazovićem.

Krupanj: stadion Radjevca. Gledalaca: oko 150. Sudija: Nebojša Despotović (Lipnički Šor). Pomoćnici: Dejan Raković i Ljubiša Burmazović (oba iz Loznice). Delegat: Goran Petrović iz Loznice. Strelci: Kikanović u 34', 44' i Pajić N. u 66', 82'. Žuti karton: Mišić (Rudar). Igrač utakmice: Nikola Pajić (Radjevac).