VLI: Podela bodova u Beloj Crkvi

Radnik je može se slobodno reći uspešno startovao u nastavku sezone, mada je osvojen samo bod. Teško gostovanje u Beloj Crkvi, domaćem BAK-u završeno je prema svema vidjenom na terenu realnim ishodom, podelom bodova. Obema ekipama pripalo je po poluvreme. U prvom delu bolji tim sa Starog Tamiša, u drugom bolji domaćin, koji je nastojao da dodje do zadovoljavajućeg boda. Brzo izvedenim kontranapadom, praktično mtom u tri poteza, Andonovski dovodi ekipu Gradimira Jovanovića u vođstvo u 33 minutu. Strelac za domaćebio je Stajkovac iz jedanaesterca u 76 minutu. Imale su i jedna i druga ekipa šansi da dodju o celog plena, na kraju, čini se da su ipak svi zadovoljni postignutim.

Narednog vikenda, u okviru 19.kola Vojvođanske lige, u subotu od 14:30, Radnik na svom Starom Tamišu dočekuje ekipu Panonije, dok je BAK ponovo domaćin, dočekuje na svom terenu trećeplasiranu ekipu Dinama iz Pančeva

FK BAK: Milojević, Goševski (Živković), Jovanović, Nedić,Petrić, Andrić (Paunović), Stanojev, Anđelić, Stajkovac, Probojčević, Marila (Vladu).
FK Radnik: Topić, Vukadinović, Taskovski, Žižaković, Mitić, Ostojić (Pušica), Abramović, Vulin, Andonovski, Nikić 8Jakšić), Petrović.

Dinamo 3 : 0 Polet (N)
Radnički (Z) 0 : 2 Bačka Topola
Obilić 0 : 0 Kozara
ŽAK 3 : 3 Jedinstvo
Budućnost (SC) 1 : 0 Radnički (B)
Budućnost (A) 0 : 0 Crvena zvezda (VS)