Ubedljiva pobeda za kraj sezone

U poslednjoj utakmici ove sezone, u 26. kolu, košarkaši Dunava ubedljivo su savladali ekipu Jedinstva iz Novog Bečeja rezultatom 99:81 (23:17, 27:19, 19:16, 30:29). Dunav je takmičenje završio na drugoj poziciji na tabeli sa 22 pobede i 4 poraza i tako ostvario najbolji rezultat u istoriji kluba.
Od samog početka utakmice videlo se da su igrači Dunava raspoloženi za igru što se vrlo brzo pokazalo i po rezultatu. Odličnom igrom pre svega u napadu uz odličan procenat šuta, Dunav je već u prvom poluvremenu napravio nedostižnu prednost. U drugom delu igre, domaći košarkaši rutinski su priveli utakmicu kraju i tako zasluženo slavili na kraju takmičenja. Statistiku možete pogledati na sajtu kluba.

U poluvremenu utakmice, najmlađi članovi Dunava, članovi minibasket selekcije, odigrali su revijalnu utakmicu između sebe. Pored utakmice minibasketaša, u poluvremenu utakmice, predsednik kluba Mitar Ašćerić, dodelio je poklon - šal KK Dunava, bivšem igraču kluba i starobanovčaninu Dejanu Majstoroviću, koji je ove sezone sa svojom ekipom osvojio prvenstvo Norveške i bio MVP sezone.