OFK Bor deklasirao Majdanpek 7:0

Fudbaleri OFK Bora izvojevali su pobedu nad timom Majdanpeka u prvom prolećnom kolu zonaškog takmičenja pred domaćim navijačima 7:0 (4:0). Majdanpečani doživeli u Boru jedan od najtežih rezultatskih poraza. Jovanović postigao het trik na startu šampionata.

Detalj sa utakmice OFK Bor – Kablovi / foto: Live SPORT

„Crno-beli“ tim iz Bora u rudarskom derbiju ušao je sa više želje za pobedom od gostujuće ekipe. Nakon prvog napada na utakmici i prodora Saše Jovanovića po levom boku, odličan centaršut koristi omaleni Mladenović i glavom sprovodi loptu u nebranjeni deo mreže gostujućeg golmana u 20 sekundi 1:0.

Domaći tim je nakon dvadeset minuta igre preko povratnika Krstića povisio rezultat na 2:0, a Saša Jovanović u 36., i 39. minutu dovodi svoj tim u prednost od četiri gola 4:0.

U nastavku susreta borani su igrali angažovano. Strelci bilu su: S.Jovanović, Krstić i Lazarević za ubedljivih 7:0.

Borski „crno-beli“ narednog vikenda gostuju u Sokobanji timu Ozrena.

OFK Bor 7 : 0 Majdanpek
Župa 0 : 1 Dunav
Radnički 1 : 1 Juhor
Rembas 2 : 0 Borac (B)
SFS Borac 0 : 0 Dragocvet
Rtanj 0 : 3 Lugomir
Kablovi 0 : 0 Trajal
Ozren 1 : 0 Rudar