PTZ: Prva Petoletka - Kablovi 1:0

Fudbaleri Fudbalskog Kluba Prva Petoletka ostvarili su pobedu u dvanaestom kolu Pomoravsko – Timočke zone protiv ekipe Kablova iz Zaječara 1:0. Jedino vredno pomena sa ove utakmice je krajnji rezultat. Domaćin jeste dobio, ali u igri koja je ostavila zabrinute sve one koji su bili na stadionu i navijali za svoje sipatizere. Već na početku se videlo da će domaćin imati dosta problema, da probije čvrstu i organizovanu ekipu Kablova iz Zaječara, šta više, gost je od prvog minuta krenuo ofanzivno bez ikakvog respekta prema domaćinu. Pokretljivi i agresivni gosti, su u potpunosti zbunili dezorijentisane i zbunjene domaćine koji u prvih 39. minuta nisu mogli da spoje 2-3 uspešna dodavanja, a onda je došao koban 39. minut i kiks cele odbrane Kablova, Milosavljević je sa nekih pola metra ugurao loptu u mrežu za 1:0.
Nakon tog gola, gosti su se još više otvorili, medjutim do kraja utakmice rezultat se nije menjao.

Sledećeg vikenda Kablovi dočekuju ekipu Đerdapa iz Kladova, ekipa koja je pretenduje na prvo mesto. Sudija Pušić iz Kladova je vrolo dobro odradio svoj posao, podelio sedam žuta kartona: četri domaćinu i tri gostima.

Trstrenik - Gledalaca - 300. Sudija: Pušić Dejan (Kladovo).
Strelci: Milosavljević 39. minut. Žuti kartoni: Vukadinović, Gudžulić, Simić i Nikolić (Prva Petoletka), Ilić Miljan, Pašić i Mihajlović (Kablovi).
Prva Petoletka: Marković, Simić, Ađazili (Jovanović),Milosavljević (Živadinović), Vukadinović, Đigić, Gudžulić, Nikolić, Milosavljević , Krstić i Smiljković.
Kablovi: Jevremčević, Miljan Ilić, Kostić, Miloš Ilić, Mihajlović, Živadinović, Stefanović (Stanković), Pašić, Grujić, Janković i Slavković (Mihajilović)

SFS Borac 2 : 3 Putevi
Temnić Lipa 2 : 1 Trajal
Dunav 1 : 3 Rudar (B)
Prva petoletka 1 : 0 Kablovi
Đerdap 1 : 0 Radnički (S)
Ozren 4 : 0 Poreč