Okružna liga Zaječar: Trebič - ŠSK 7:0

Trebič je u 7. kolu Okružne lige Zaječar pobedio ekipu ŠSK Štipina sa 7:0, u utakmici igranoj u nedelju 6. oktobra, na stadionu Bata Nole na Podini, sa početkom od 15:30 h... FK Trebič je odigrao još jednu kvalitetnu utakmicu, postigao 7 gola i osvojio nova tri, važna, boda u borbi za plasman u viši rang. Iako je trener Trebiča odmarao nekoliko standardnih prvotimaca, igrači Trebiča su pokazali da imaju i jaku klupu. Trebič je od početka silovito krenuo, propustio nekoliko izglednih šansi, da bi u 9. minutu Milan Trivunac prelepim golom sa ivice šesnaesterca doveo Trebič u vodjstvo 1:0. Krenuli su napadi na gol Štipine, propušteno je nekoliko stopostopnih šansi, ali taj rezultat je ostao do poluvremena. Drugo poluvreme, prava kiša golova, Trebič je ozbiljnije ušao u utakmicu, prvo je Bogojević povisio na 2:0 u 49, zatim ponovo Trivunac u 52. minutu daje gol za 3:0. Posle jednog kornera u 59 minutu Bonić postiže prelep gol glavom za 4:0. Pa zatim ponovo Bogojević u 71. i 73. za novi het trik i već tada visokih 6:0. A onda i ponovo Trivunac, svojim trećim golom na današnjoj utakmici, postavlja konačan rezultat 7:0.

FK Trebič je nastupao u sledećem sastavu: Petrović, Stefanović, Radosavljević, Bonić, Stanisavljević, Veljković, Mijajlović, Radivojević, Manić, Bogojević i Trivunac. U igru su još ulazili: Marko Nikolić, Predrag Živanović i Marinković.

OFK 019 Zaječar 4 : 1 Mladost
Rgotina 1 : 3 Rudar (P)
Sloga 2 : 5 Midžor
BSK 1 : 1 Bučje
Borac 0 : 0 Osnić
Trebič 7 : 0 ŠSK
Rudar (VČ) 2 : 1 Omladinac