KFK Radnički - Sloga Petrovac 2:0

Fudbaleri Radničkog su u poslednjoj proveri pred početak prvenstva, savladali ekipu Sloge iz Petrovca na Mlavi, sa 2:0 golovima Ivana Božovića i Dalibora Antonijevića. Utakmica je odigrana na stadionu Čika Dači, pred oko 200 gledalaca. Početak susreta je pripao gostima iz Petrovca, koji su čvrstom igrom u polju i brzim kontranapadima, u prvih 20 minuta, stvarali dosta neprijatnosti odbrani domaćina. Najbolju šansu da dovede Slogu u vođstvo, u 20. minutu, propustio je iskusni Đurđević, kada je neometan sa 5 metara promašio prazan gol. U 22.minutu lepu priliku za goste je propustio i Đurić. Te dve šanse kao da su probudile domaćina. Prvo je Ostojić, udarcem sa preko 25 metara pogodio stativu, a zatim je Ivan Božović u 29.minutu postigao i svoj prvi gol u dresu Radničkog. Do kraja poluvreme, Božović je pogodio i prečku rezervnog golmana gostiju Mošnjage, jer je prvi golman Teofilović, morao da napusti igru zbog lakše povrede. Drugo poluvreme je donelo i par novih igrača u obe ekipe, ali ritam utakmice nije opadao. Beležimo i sporan detalj na početku drugog dela, kada je zbog greške pomoćnog sudije Dimitrijevića, poništen regularan pogodak Ristića. Ipak, Radnički u 63.minutu stiže do vođstva od 2:0. Prelep pogodak iz slobodnog udarca sa 22.metra je postigao je kapiten Dalibor Antonijević. Pokušali su gosti da stignu do počasnog pogotka, ali je odbrana Radničkog, na čelu sa golmanom Bojanom Vranićem, sve njihove napade uspešno odbili, a Radnički je preko Tajdića propustio priliku da zabeleži i još ubedljiviju pobedu.
Strelci: 1:0 Božović Ivan - 29.min. 2:0 Antonijević Dalibor - 63.min.
KFK Radnički: Vranić, Božović, Petrović, Ostojić, Antonijević, Mijanović (Markićević), Tajdić, Krezović, Živković (Rakić), Milošević (Petrović), Ristić
Sloga: Teofilović,Gajić, Jakovljević, Radojković, Šuleić, Zarić, Milosavljević, Damjanović, Đurić, Radojičić, Đurđević Igrali su još: Mošnjaga, Popović, Lukić, Stojićević, Bogićević, Živnustka, Janković, Milojković, Stević

Jedinstvo 1 : 0 Mačva
Sloga (K) 3 : 2 Radnički Stobeks
Loznica 0 : 3 Sloga (P)
Vujić voda 2 : 1 Inon
Metalac (K) 1 : 1 Železničar