10.09.2013 Željko Marinković

ZM: Šumadija 1903 - Tutin 1:0

Šumadija 1903 još jednom minialnom pobedom uspela je da ostane u vrhu tabele. Od brojnih gol šansi realizovana je samo ona u 18. minutu kada je cen taršau Rakića omaleni Živić znao da pretvori u gol. U 62. minutu M. Hot dobio je direktan crveni karton, alit u brojčanu prednost kragujevčani nisu znali da materijalizuju.

ŠUMADIJA 1903: Milovanović 7, Beloica 7, Knežević 7, 5, Nikolić 7, Komatina 7, 5, M. Milosavljević 7, Živić 7, 5 (S. Milosavljević -) , Dimitrijević 7, 5, Tankosić 7(Blagojević -), Simić 7, Rakić 7, 5.

TUTIN: Herić 6, 5, M. Hot 6, Ahmatović 6, 5, Dacić 6(Salković 6, 5), Tutić 7, Pandrc 6, 5, Gusinac 6, Čuljević 6, Otašević 6, A. Hot 6, DŽudžević 6.

KRAGUJEVAC. Strelac: 1:0 Živić u 18. minutu . Stadion: Bubanj - Gledalaca: 100. Sudija: Dušan Armuš (Gornji Milanovac) 7, 5. Žuti kartoni: Rakić (Šumadija 1903), Tutuć, A. Hot (Tutin). Crveni karton: M. Hot(Tutin) u 62. minutu. Igrač utakmice: Dejan Knežević (Šumadija 1903).