Zona Drina: Ribnica - Brezovica 2:0

Osokoljeni prvim bodovima u novom rangu fudbaleri Brezovice došli su u Mionicu da pokušaju da uzmu bod(ove) na ovom neugodnom gostovanju. Utakmica je morala da počne 15 minuta ranije nego što je bilo prvobitno planirano zbog nevremena koje je pretilo. Posle svega desetak minuta počela je da pada kiša, koja je sve više i više pojačavala. Posle jednog napamet poslatog cenatrušuta u kazneni prostor Brezovice, štoper gostiju Marković je zbog lošijeg terena pao preko lopte i dohvatio je rukom. Sudija iz Nove Varoši je ovo okarakterisao faul za najstožu kaznu. Bunili su se gostujući igrači, ali Rajić je ostao pri svojoj odluci. Odgovornost da izvede jedanaesterac preuzeo je kapiten domaćih Simović. Igrao se 21. minut. Nije prošlo ni tri minuta igrač domaćih Živanović je napravio glupost, udario je Gostiljca bez lopte, a glavni sudija ga je poslao na prevremeno tuširanje. U uslovima koji nisu ličili na fudbalske prednost je imala ekipa koja se branila, a tehnički potkovani gosti iz Brezovice nisu uspevali da kreiraju ni jednu pravu akciju. Moralo se preći na duge lopte koje nisu karateristika gostujuće ekipe.

Pokušao je strateg gostiju iz Brezovice Ostojić, da razmrda svoje pulene, ali nije mu to polazilo za rukom. Ni sveži Ilić i Kostić nisu uspevali da se snađu na natopljenom terenu. Trudio se Ilić po strani, ali sve je ostalo samo na trudu. Pokušavao je i kapiten Anđić da svojim iskustvom pokuša da uradi nešto više. I onda kada oni nisu uspeli da postignu gol učinili su ti hrabri Mioničani. Golu je prethodilo usključenje Mladenovića koji je u nameri da spreči probijanje po njegovoj strani napravio prekrsaj po mišljenju arbitra iz N. Varoši za žuti karton, automatski crveni pošto je već imao jedan žuti karton. Gosti kao da nisu znali šta ih je snašlo, pa se nisu ni valjano postavili, a golman Mrčić je morao da vadi loptu iz svoje mreže. Odbranu Brezovčana lako su po desnoj strani izigrali Simović i Dragićević, ovaj uputio prizemnu loptu u kazneni prostor gostiju, a posle prvog blokiranog šuta na loptu je naleteo odlični Miljković i smesto je pod samu prečku golmana Mrčića. Pokušavali su gosti da ublaže poraz, ali nije im ništa polazilo za nogom. Trudio se Andjić, ali nije imao pored sebe još raspoloženih igrača. Da je Gostiljac lep cenaršut pretvorio u gol mozda bi se meč i drugačije završio ovako, Ribnica-Brezovica 2:0

Ribnica(Mionica)-Brezovica 2:0(1:0)

Mionica- Gledalaca:150. Sudija:  Vaso Rajić(Nova Varoš) . Strelci: Simović u 21.(iz jedanaesterca) i Miljković u 64. minutu. Žuti kartoni: Miljković, Dragićević, Simović(Ribnica), Gostiljac, Marković, Mladenović(Brezovica). Crveni karton: Živanović(Ribnica) u 24., Mladenović(Brezovica) u 63. minutu.

RIBNICA: Milić, Dekić, Živanović, Dragićević(od 79. Milinović), Vl. Simović, M. Popović(od 70. I. Popović), Šumarčević, Stelja(od 88. Ćosić), Vi. Simović, Miljković, Starčević

BREZOVICA: Mrčić, Mladenović, Savić(od 68. Marinković), Mijatović(od 46. Ilić), Drljača, Marković, Šćepanović, Bogunović(od 46. Kostić), Anđić, Gostiljac

Igrač utakmice: S. Stelja