ŽSLS: Jagodina - Spartak 0:7

U subotu, sa početkom u 11:00 časova, na pomoćnom stadionu FK Jagodina u Jagodini, pred oko 50 gledalaca, odigrana je prvenstvena utakmica Super lige Srbije za žene između domaće ŽFK Jagodine i gostujućeg ŽFK Spartaka iz Subotice. Gostojuća ekipa je krenula silovito i dominirala je tokom cele utakmice. U 20.-om minutu ŽFK Spartak je poveo sa O:1. U 37.-om minutu bilo je 0:2, a u 42.-om muinutu 0:3, što je bio i rezultat na poluvremenu. U drugom poluvremenu Spartak je nastavio u istom ritmu, pa su postigli još 4 gola, u 42.-om, 49.-om, 78.-om, 87.-om i 90.-om minutu.

Za ŽFK Jagodina nastupile su: Vulović, Kostova, Racić(Ašanin), Miletić, Trajković(Vasić), Vuković, Plećić(Stojanović), Arandjelović, Matić(Đuzoć).

Za ŽFK Spartak nastupile su: Gardijan, Ilić, T.Krstić(Marenić), Savanović(N.Nikolić), Slović, Nahi Estelle, T.Meffemetou, Ines Tia(Adamov), M.Nikolić, Damjanović, Čubrilo J.(K.Krstić).

Napredak 11 : 0 Novi Bečej
LASK Crvena zvezda 6 : 0 Trijumf
Jagodina 0 : 7 Spartak
Požarevac 0 : 1 Mašinac