XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
21/22.10.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10
15:00
GFK Jagodina
MeŔevo
1
1
21.10.2023 15:00
GFK Jagodina
1 : 1
MeŔevo
22.10
15:00
Žitorađa
Radnički (P)
2
4
22.10.2023 15:00
Žitorađa
2 : 4
Radnički (P)
22.10
15:00
Timočanin
Jedinstvo (P)
3
0
22.10.2023 15:00
Timočanin
3 : 0
Jedinstvo (P)
21.10
15:00
Dunav
Pčinja
1
0
21.10.2023 15:00
Dunav
1 : 0
Pčinja
21.10
15:00
OFK Sinđelić
Vlasina
0
0
21.10.2023 15:00
OFK Sinđelić
0 : 0
Vlasina
22.10
11:00
SFS Borac
Trayal
0
4
22.10.2023 11:00
SFS Borac
0 : 4
Trayal
21.10
15:00
Radnički (S)
Budućnost (P)
4
0
21.10.2023 15:00
Radnički (S)
4 : 0
Budućnost (P)
21.10
15:00
Đerdap
Jedinstvo 1936
1
0
21.10.2023 15:00
Đerdap
1 : 0
Jedinstvo 1936
21.10.2023 17:05 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Trayal 11 11 0 0 33
2 Radnički (P) 11 8 0 3 24
3 GFK Jagodina 11 6 3 2 21
4 Budućnost (P) 11 5 3 3 18
5 MeŔevo 11 5 3 3 18
6 OFK Sinđelić 11 5 2 4 17
7 Jedinstvo 1936 11 5 1 5 16
8 SFS Borac 11 5 1 5 16
9 Timočanin 11 4 2 5 14
10 Dunav 11 4 2 5 14
11 Radnički (S) 11 4 1 6 13
12 Jedinstvo (P) 11 3 3 5 12
13 Đerdap 11 3 1 7 10
14 Vlasina 11 2 3 6 9
15 Pčinja 11 3 0 8 9
16 Žitorađa 11 2 1 8 7

12.kolo
Sledeće kolo
28/29.10.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
28.10
14:00
MeŔevo
Jedinstvo 1936
1
0
28.10.2023 14:00
MeŔevo
1 : 0
Jedinstvo 1936
29.10
14:00
Budućnost (P)
Đerdap
1
3
29.10.2023 14:00
Budućnost (P)
1 : 3
Đerdap
29.10
17:00
Trayal
Radnički (S)
2
1
29.10.2023 17:00
Trayal
2 : 1
Radnički (S)
29.10
14:00
Vlasina
SFS Borac
1
2
29.10.2023 14:00
Vlasina
1 : 2
SFS Borac
28.10
14:00
Pčinja
OFK Sinđelić
1
0
28.10.2023 14:00
Pčinja
1 : 0
OFK Sinđelić
28.10
14:00
Jedinstvo (P)
Dunav
1
0
28.10.2023 14:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Dunav
29.10
14:00
Radnički (P)
Timočanin
2
1
29.10.2023 14:00
Radnički (P)
2 : 1
Timočanin
28.10
14:00
GFK Jagodina
Žitorađa
1
0
28.10.2023 14:00
GFK Jagodina
1 : 0
Žitorađa
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.