XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
15/16.04.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Borac
Lazarevac
15.04.2023 16:00
Budućnost
2 : 1
Borac
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Zvezdara
Beograd
15.04.2023 10:00
Sinđelić
1 : 0
Zvezdara
BASK TEK
Beograd
2 : 2
Teleoptik
Zemun
14.04.2023 16:00
BASK TEK
2 : 2
Teleoptik
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
15.04.2023 16:00
OFK Beograd
2 : 0
Ušće Novi Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Prva iskra
Barič
15.04.2023 16:00
BSK Borča
0 : 1
Prva iskra
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
14.04.2023 12:00
Studentski grad
1 : 2
Brodarac
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Torlak
Beograd
15.04.2023 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Torlak
Zemun
Zemun
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
15.04.2023 16:00
Zemun
2 : 1
Radnički (O)
15.04.2023 18:15 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 22 15 3 4 48
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 22 11 10 1 43
3 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 22 10 6 6 36
4 Prelazi u ligu višeg ranga BASK TEK 22 9 8 5 35
5 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 22 9 7 6 34
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 22 8 9 5 33
7 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost 22 8 8 6 32
8 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 22 8 7 7 31
9 Prelazi u ligu višeg ranga Torlak 22 9 2 11 29
10 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 22 9 1 12 28
11 Prelazi u ligu višeg ranga Sinđelić (-4) 22 7 9 6 26
12 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 22 6 7 9 25
13 Prelazi u ligu višeg ranga Ušće Novi Beograd 22 6 6 10 24
14 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 22 4 9 9 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (O) 22 4 5 13 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Borac 22 3 3 16 12

23.kolo
Sledeće kolo
22/23.04.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zemun
Zemun
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
22.04.2023 16:30
Zemun
2 : 0
Budućnost
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 0
Jedinstvo
Surčin
23.04.2023 11:00
Radnički (O)
5 : 0
Jedinstvo
Torlak
Beograd
1 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
22.04.2023 13:30
Torlak
1 : 1
Studentski grad
Brodarac
Novi Beograd
2 : 2
BSK Borča
Borča
21.04.2023 12:00
Brodarac
2 : 2
BSK Borča
Prva iskra
Barič
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
22.04.2023 11:00
Prva iskra
0 : 1
OFK Beograd
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 0
BASK TEK
Beograd
21.04.2023 14:00
Ušće Novi Beograd
1 : 0
BASK TEK
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Sinđelić
Beograd
22.04.2023 11:00
Teleoptik
1 : 0
Sinđelić
Zvezdara
Beograd
5 : 0
Borac
Lazarevac
23.04.2023 16:30
Zvezdara
5 : 0
Borac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.