XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
11/12.03.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.03
14:30
Brodarac
Budućnost
1
0
10.03.2023 14:30
Brodarac
1 : 0
Budućnost
11.03
11:00
Prva iskra
Torlak
0
1
11.03.2023 11:00
Prva iskra
0 : 1
Torlak
10.03
14:00
Ušće Novi Beograd
Radnički (O)
2
0
10.03.2023 14:00
Ušće Novi Beograd
2 : 0
Radnički (O)
11.03
11:00
Teleoptik
Zemun
0
1
11.03.2023 11:00
Teleoptik
0 : 1
Zemun
12.03
14:30
Zvezdara
Jedinstvo
0
3
12.03.2023 14:30
Zvezdara
0 : 3
Jedinstvo
12.03
10:00
Borac
Studentski grad
0
4
12.03.2023 10:00
Borac
0 : 4
Studentski grad
11.03
10:00
Sinđelić
BSK Borča
1
1
11.03.2023 10:00
Sinđelić
1 : 1
BSK Borča
10.03
14:30
BASK TEK
OFK Beograd
1
2
10.03.2023 14:30
BASK TEK
1 : 2
OFK Beograd
05.04.2023 10:45 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 17 10 3 4 33
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 17 9 5 3 32
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 17 7 9 1 30
4 Prelazi u ligu višeg ranga Torlak 17 9 2 6 29
5 Prelazi u ligu višeg ranga BASK TEK 17 7 6 4 27
6 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 17 7 5 5 26
7 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 17 7 4 6 25
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 17 6 6 5 24
9 Prelazi u ligu višeg ranga Sinđelić 17 5 8 4 23
10 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost 17 5 7 5 22
11 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 17 5 5 7 20
12 Prelazi u ligu višeg ranga Ušće Novi Beograd 17 5 5 7 20
13 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 17 6 1 10 19
14 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 17 3 7 7 16
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Borac 17 3 3 11 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (O) 17 2 4 11 10

18.kolo
Sledeće kolo
18/19.02.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.03
15:00
Budućnost
BASK TEK
2
1
18.03.2023 15:00
Budućnost
2 : 1
BASK TEK
18.03
15:00
OFK Beograd
Sinđelić
2
1
18.03.2023 15:00
OFK Beograd
2 : 1
Sinđelić
18.03
15:00
BSK Borča
Borac
3
0
18.03.2023 15:00
BSK Borča
3 : 0
Borac
17.03
14:30
Studentski grad
Zvezdara
1
0
17.03.2023 14:30
Studentski grad
1 : 0
Zvezdara
19.03
15:00
Jedinstvo
Teleoptik
1
0
19.03.2023 15:00
Jedinstvo
1 : 0
Teleoptik
18.03
15:00
Zemun
Ušće Novi Beograd
1
0
18.03.2023 15:00
Zemun
1 : 0
Ušće Novi Beograd
19.03
11:00
Radnički (O)
Prva iskra
1
1
19.03.2023 11:00
Radnički (O)
1 : 1
Prva iskra
17.03
12:00
Torlak
Brodarac
0
1
17.03.2023 12:00
Torlak
0 : 1
Brodarac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.