XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Dobanovci
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
04.03.2023 14:30
Budućnost
1 : 3
OFK Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 3
BASK TEK
Beograd
04.03.2023 14:30
BSK Borča
0 : 3
BASK TEK
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
03.03.2023 14:30
Studentski grad
1 : 0
Sinđelić
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Borac
Lazarevac
05.03.2023 14:30
Jedinstvo
0 : 1
Borac
Zemun
Zemun
1 : 0
Zvezdara
Beograd
04.03.2023 14:30
Zemun
1 : 0
Zvezdara
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
05.03.2023 11:00
Radnički (O)
1 : 0
Teleoptik
Torlak
Beograd
0 : 1
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
03.03.2023 12:00
Torlak
0 : 1
Ušće Novi Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Prva iskra
Barič
03.03.2023 13:00
Brodarac
1 : 1
Prva iskra
15.03.2023 15:26 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 16 9 5 2 32
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 16 9 3 4 30
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 16 6 9 1 27
4 Prelazi u ligu višeg ranga BASK TEK 16 7 6 3 27
5 Prelazi u ligu višeg ranga Torlak 16 8 2 6 26
6 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 16 7 4 5 25
7 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 16 6 5 5 23
8 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost 16 5 7 4 22
9 Prelazi u ligu višeg ranga Sinđelić 16 5 7 4 22
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 16 5 6 5 21
11 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 16 5 5 6 20
12 Prelazi u ligu višeg ranga Ušće Novi Beograd 16 4 5 7 17
13 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 16 5 1 10 16
14 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 16 3 6 7 15
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Borac 16 3 3 10 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (O) 16 2 4 10 10

17.kolo
Sledeće kolo
11/12.03.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
10.03.2023 14:30
Brodarac
1 : 0
Budućnost
Prva iskra
Barič
0 : 1
Torlak
Beograd
11.03.2023 11:00
Prva iskra
0 : 1
Torlak
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
10.03.2023 14:00
Ušće Novi Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Zemun
Zemun
11.03.2023 11:00
Teleoptik
0 : 1
Zemun
Zvezdara
Beograd
0 : 3
Jedinstvo
Surčin
12.03.2023 14:30
Zvezdara
0 : 3
Jedinstvo
Borac
Lazarevac
0 : 4
Studentski grad
Novi Beograd
12.03.2023 10:00
Borac
0 : 4
Studentski grad
Sinđelić
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
11.03.2023 10:00
Sinđelić
1 : 1
BSK Borča
BASK TEK
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
10.03.2023 14:30
BASK TEK
1 : 2
OFK Beograd
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.