XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
19/20.11.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Prva iskra
Barič
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
19.11.2022 11:00
Prva iskra
1 : 2
Budućnost
Brodarac
Novi Beograd
2 : 2
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
18.11.2022 13:00
Brodarac
2 : 2
Ušće Novi Beograd
Torlak
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
20.11.2022 10:00
Torlak
0 : 2
Teleoptik
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Zvezdara
Beograd
19.11.2022 13:00
Radnički (O)
0 : 1
Zvezdara
Zemun
Zemun
3 : 0
Borac
Lazarevac
19.11.2022 13:00
Zemun
3 : 0
Borac
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Sinđelić
Beograd
20.11.2022 13:00
Jedinstvo
0 : 0
Sinđelić
Studentski grad
Novi Beograd
0 : 2
BASK TEK
Beograd
19.11.2022 13:30
Studentski grad
0 : 2
BASK TEK
BSK Borča
Borča
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
19.11.2022 13:00
BSK Borča
2 : 2
OFK Beograd
20.11.2022 14:50 (H.D.Vujanović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 15 9 5 1 32
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 15 8 3 4 27
3 Prelazi u ligu višeg ranga Torlak 15 8 2 5 26
4 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 15 7 4 4 25
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 15 5 9 1 24
6 Prelazi u ligu višeg ranga BASK TEK 15 6 6 3 24
7 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost 15 5 7 3 22
8 Prelazi u ligu višeg ranga Sinđelić 15 5 7 3 22
9 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 15 6 4 5 22
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 15 5 6 4 21
11 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 15 5 4 6 19
12 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 15 3 6 6 15
13 Prelazi u ligu višeg ranga Ušće Novi Beograd 15 3 5 7 14
14 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 15 4 1 10 13
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Borac 15 2 3 10 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (O) 15 1 4 10 7

16.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Dobanovci
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
04.03.2023 14:30
Budućnost
1 : 3
OFK Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 3
BASK TEK
Beograd
04.03.2023 14:30
BSK Borča
0 : 3
BASK TEK
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
03.03.2023 14:30
Studentski grad
1 : 0
Sinđelić
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Borac
Lazarevac
05.03.2023 14:30
Jedinstvo
0 : 1
Borac
Zemun
Zemun
1 : 0
Zvezdara
Beograd
04.03.2023 14:30
Zemun
1 : 0
Zvezdara
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
05.03.2023 11:00
Radnički (O)
1 : 0
Teleoptik
Torlak
Beograd
0 : 1
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
03.03.2023 12:00
Torlak
0 : 1
Ušće Novi Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Prva iskra
Barič
03.03.2023 13:00
Brodarac
1 : 1
Prva iskra
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.