XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
05/06.11.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
06.11.2022 13:30
Ušće Novi Beograd
0 : 2
Budućnost
Prva iskra
Barič
1 : 1
Teleoptik
Zemun
05.11.2022 11:00
Prva iskra
1 : 1
Teleoptik
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Zvezdara
Beograd
06.11.2022 10:00
Brodarac
2 : 0
Zvezdara
Torlak
Beograd
2 : 1
Borac
Lazarevac
06.11.2022 12:00
Torlak
2 : 1
Borac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Sinđelić
Beograd
05.11.2022 13:30
Radnički (O)
0 : 0
Sinđelić
Zemun
Zemun
0 : 0
BASK TEK
Beograd
05.11.2022 13:30
Zemun
0 : 0
BASK TEK
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
06.11.2022 13:30
Jedinstvo
0 : 0
OFK Beograd
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 3
BSK Borča
Borča
04.11.2022 12:00
Studentski grad
1 : 3
BSK Borča
06.11.2022 15:34 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 13 7 5 1 26
2 Prelazi u ligu višeg ranga Torlak 13 8 2 3 26
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 13 7 2 4 23
4 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 13 6 3 4 21
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 13 4 8 1 20
6 Prelazi u ligu višeg ranga BASK TEK 13 5 5 3 20
7 Prelazi u ligu višeg ranga Sinđelić 13 5 5 3 20
8 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 13 5 4 4 19
9 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 13 5 4 4 19
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 13 5 4 4 19
11 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost 13 4 6 3 18
12 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 13 3 4 6 13
13 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 13 4 1 8 13
14 Prelazi u ligu višeg ranga Ušće Novi Beograd 13 2 4 7 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Borac 13 2 3 8 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (O) 13 0 4 9 4

14.kolo
Sledeće kolo
12/13.11.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
BSK Borča
Borča
12.11.2022 13:30
Budućnost
1 : 1
BSK Borča
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
12.11.2022 13:30
OFK Beograd
4 : 0
Studentski grad
BASK TEK
Beograd
0 : 0
Jedinstvo
Surčin
11.11.2022 13:30
BASK TEK
0 : 0
Jedinstvo
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
12.11.2022 10:00
Sinđelić
0 : 0
Zemun
Borac
Lazarevac
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
13.11.2022 10:00
Borac
0 : 2
Radnički (O)
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Torlak
Beograd
13.11.2022 13:30
Zvezdara
2 : 1
Torlak
Teleoptik
Zemun
6 : 0
Brodarac
Novi Beograd
12.11.2022 11:00
Teleoptik
6 : 0
Brodarac
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
Prva iskra
Barič
11.11.2022 13:30
Ušće Novi Beograd
2 : 1
Prva iskra
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.