XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
22/23.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
22.10.2022 11:00
Teleoptik
0 : 0
Budućnost
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 0
Zvezdara
Beograd
21.10.2022 14:30
Ušće Novi Beograd
0 : 0
Zvezdara
Prva iskra
Barič
1 : 0
Borac
Lazarevac
22.10.2022 11:00
Prva iskra
1 : 0
Borac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
23.10.2022 14:30
Brodarac
2 : 0
Sinđelić
Torlak
Beograd
1 : 2
BASK TEK
Beograd
23.10.2022 12:00
Torlak
1 : 2
BASK TEK
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
22.10.2022 14:30
Radnički (O)
1 : 3
OFK Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
BSK Borča
Borča
22.10.2022 14:30
Zemun
1 : 0
BSK Borča
Jedinstvo
Surčin
0 : 2
Studentski grad
Novi Beograd
23.10.2022 14:30
Jedinstvo
0 : 2
Studentski grad
23.10.2022 16:46 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 11 6 5 0 23
2 Prelazi u ligu višeg ranga Torlak 11 7 2 2 23
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 11 7 0 4 21
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 11 4 6 1 18
5 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 11 5 3 3 18
6 Prelazi u ligu višeg ranga BASK TEK 11 4 4 3 16
7 Prelazi u ligu višeg ranga Sinđelić 11 4 4 3 16
8 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 11 4 3 4 15
9 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 11 4 3 4 15
10 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 11 4 3 4 15
11 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 11 4 1 6 13
12 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost 11 2 6 3 12
13 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 11 2 4 5 10
14 Prelazi u ligu višeg ranga Ušće Novi Beograd 11 2 4 5 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Borac 11 2 3 6 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (O) 11 0 3 8 3

12.kolo
Sledeće kolo
29/30.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Dobanovci
5 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
29.10.2022 14:00
Budućnost
5 : 1
Studentski grad
BSK Borča
Borča
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
29.10.2022 14:00
BSK Borča
0 : 1
Jedinstvo
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
29.10.2022 14:00
OFK Beograd
0 : 0
Zemun
BASK TEK
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
28.10.2022 14:00
BASK TEK
2 : 0
Radnički (O)
Sinđelić
Beograd
4 : 1
Torlak
Beograd
30.10.2022 10:00
Sinđelić
4 : 1
Torlak
Borac
Lazarevac
1 : 6
Brodarac
Novi Beograd
30.10.2022 10:00
Borac
1 : 6
Brodarac
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Prva iskra
Barič
30.10.2022 14:00
Zvezdara
2 : 0
Prva iskra
Teleoptik
Zemun
4 : 2
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
29.10.2022 11:00
Teleoptik
4 : 2
Ušće Novi Beograd
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.