XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
15/16.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Jedinstvo
Surčin
15.10.2022 15:00
Budućnost
2 : 0
Jedinstvo
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
15.10.2022 10:00
Studentski grad
1 : 2
Zemun
BSK Borča
Borča
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
15.10.2022 15:00
BSK Borča
2 : 2
Radnički (O)
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Torlak
Beograd
16.10.2022 15:00
OFK Beograd
1 : 1
Torlak
BASK TEK
Beograd
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
16.10.2022 10:00
BASK TEK
3 : 1
Brodarac
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Prva iskra
Barič
15.10.2022 10:00
Sinđelić
1 : 1
Prva iskra
Borac
Lazarevac
0 : 2
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
16.10.2022 10:00
Borac
0 : 2
Ušće Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
16.10.2022 15:00
Zvezdara
2 : 1
Teleoptik
16.10.2022 17:00 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Torlak 10 7 2 1 23
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 10 6 4 0 22
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 10 6 0 4 18
4 Prelazi u ligu višeg ranga Sinđelić 10 4 4 2 16
5 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 10 4 3 3 15
6 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 10 3 6 1 15
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 10 4 3 3 15
8 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 10 4 2 4 14
9 Prelazi u ligu višeg ranga BASK TEK 10 3 4 3 13
10 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 10 3 3 4 12
11 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost 10 2 5 3 11
12 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 10 3 1 6 10
13 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 10 2 4 4 10
14 Prelazi u ligu višeg ranga Ušće Novi Beograd 10 2 3 5 9
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Borac 10 2 3 5 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (O) 10 0 3 7 3

11.kolo
Sledeće kolo
22/23.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
22.10.2022 11:00
Teleoptik
0 : 0
Budućnost
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 0
Zvezdara
Beograd
21.10.2022 14:30
Ušće Novi Beograd
0 : 0
Zvezdara
Prva iskra
Barič
1 : 0
Borac
Lazarevac
22.10.2022 11:00
Prva iskra
1 : 0
Borac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
23.10.2022 14:30
Brodarac
2 : 0
Sinđelić
Torlak
Beograd
1 : 2
BASK TEK
Beograd
23.10.2022 12:00
Torlak
1 : 2
BASK TEK
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
22.10.2022 14:30
Radnički (O)
1 : 3
OFK Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
BSK Borča
Borča
22.10.2022 14:30
Zemun
1 : 0
BSK Borča
Jedinstvo
Surčin
0 : 2
Studentski grad
Novi Beograd
23.10.2022 14:30
Jedinstvo
0 : 2
Studentski grad
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.