XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
23/24.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Napredak
Kruševac
24.10.2010 14:00
Kolubara
0 : 2
Napredak
Dinamo
Vranje
0 : 1
Banat
Zrenjanin
24.10.2010 14:00
Dinamo
0 : 1
Banat
Sinđelić
Niš
2 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
23.10.2010 14:00
Sinđelić
2 : 0
Srem
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Zemun
Zemun
24.10.2010 14:00
Proleter (NS)
1 : 2
Zemun
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
24.10.2010 14:00
Teleoptik
2 : 1
Novi Sad
Big bul Radnički
Šid
0 : 1
BASK
Beograd
23.10.2010 14:00
Big bul Radnički
0 : 1
BASK
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Bežanija
Beograd
23.10.2010 14:00
Mladi radnik
2 : 0
Bežanija
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
24.10.2010 14:00
Mladost (L)
1 : 0
Radnički 1923
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
23.10.2010 14:00
Novi Pazar
1 : 0
Radnički (S)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 12 8 2 2 26
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Banat 12 6 5 1 23
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Proleter (NS) 12 6 4 2 22
4 Radnički 1923 12 6 4 2 22
5 Novi Pazar 12 6 4 2 22
6 Sinđelić 12 6 2 4 20
7 Mladost (L) 12 5 4 3 19
8 Novi Sad 12 5 3 4 18
9 Mladi radnik 12 5 3 4 18
10 Radnički (S) 12 4 5 3 17
11 Zemun 12 3 5 4 14
12 Napredak 12 4 2 6 14
13 Teleoptik 12 3 4 5 13
14 Bežanija 12 3 3 6 12
15 Big bul Radnički 12 3 2 7 11
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Srem 12 1 7 4 10
17 Beleška: Dinamo 12 1 2 9 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 12 0 5 7 2

13.kolo
Sledeće kolo
30/31.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
30.10.2010 14:00
Radnički (S)
1 : 0
Kolubara
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2010 14:00
Radnički 1923
2 : 0
Novi Pazar
Bežanija
Beograd
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
30.10.2010 14:00
Bežanija
0 : 0
Mladost (L)
BASK
Beograd
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
30.10.2010 14:00
BASK
1 : 0
Mladi radnik
Novi Sad
Novi Sad
0 : 5
Big bul Radnički
Šid
30.10.2010 14:00
Novi Sad
0 : 5
Big bul Radnički
Zemun
Zemun
1 : 2
Teleoptik
Zemun
30.10.2010 14:00
Zemun
1 : 2
Teleoptik
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Proleter (NS)
Novi Sad
31.10.2010 14:00
Srem
0 : 3
Proleter (NS)
Banat
Zrenjanin
2 : 2
Sinđelić
Niš
30.10.2010 14:00
Banat
2 : 2
Sinđelić
Napredak
Kruševac
2 : 0
Dinamo
Vranje
30.10.2010 14:00
Napredak
2 : 0
Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.