Mladost
0 0 pre 5 godina
1 komentara
markopetrov
Kaludjerica položila najveći ispit, ubedljivo savladan glavni konkurent za plasman u viši rang! FK Zaklopača 1—4 FK Kaludjerica Veoma uzbudljiva utakmica, otvorena i sa dosta šansi. Posle nekoliko polušansi, Stojanović izbacuje N. Pešića samog pred golmana, koji je pomalo podlegao pritisku i važnosti utakmice, i golman uspeva da interveniše. Posle auta u visini kaznenog, Marica salje visoku loptu, N. Pešić glavom salje preko za Palalica, a ovaj matira golmana za 0:1! Desetak minuta kasnije, Palalić je oboren sa ledja u kaznenom i penal za Kaludjericu! Stojanović staložen, smiren— 0:2! Ogromno nezadovoljstvo domaćih igrača i jedna neverovatna glupost štopera Zaklopače, koji glavom gura sudiju i dobija direktan crveni karton. Drugo poluvreme, nepunih pet minuta igre, centarsut Palalića, Pešić na prvoj stativi zakucava loptu u mrežu i iskupljuje se— 0:3! Nekoliko polušansi na obe strane, zicer Palalica ali bez promene i onda prekrsaj na 25m od gola, Nemanja Jovanović pogadja pod prečku strašnim projektilom 0:4! Opustila se pomalo Kaludjerica, visoki napadač domaćih postiže počasni pogodak. Ne tako dobro sudjenje, Kaludjerica je oštećena za dva penala koji su se mogli uočiti iz bilo kog ugla na terenu ali sudija nije želeo da rizikuje bilo kakav prekid utakmice, potom jos nekoliko zicera i rezultat je zaista mogao da bude astronomski.. Nastavlja se put ka Prvoj Beogradskoj ligi!!!!!