PKB (K)
0 0 pre 5 godina
1 komentara
markopetrov
FK Kaludjerica October 8 at 3:03 PM · Kaluđerica sigurno i stabilno korača... Nedelju dana posle Umčara, isti rezultat samo drugi protivnik. Ekipa Hajduka iz Kamednola je savladana sa 4-1 u Kaluđerici. Domaći igrači su odlično otvorili utakmicu i brzim golom Pešića u uvodnim minutima poveli 1-0, odličan pas A. Filipovića kroz odbranu Hajduka i Pešić rutinski kroz noge golmanu postiže pogodak. Zatim slobodan udarac za Hajduk, lopta kači živi zid, A. Jovanović leti kroz vazduh ali nema potrebe da interveniše jer lopta odlazi malo pored rašalja. Povratna A. Filipovića ali S. Stojanovič kasni i sa pet m šalje lopta preko praznog gola. A onda odlična lopta A. Filipovića za Palalića koji ubacuje loptu na penal, oštro po zemlji, N. Pešić na pravoj poziciji i to je 2-0. Za 3-0 su podjednako zaslužni A. Filipović nad kojim je napravljen penal, S. Stojanović siguran sa 11m. Do kraja poluvremena šut veziste Hajduka snažno po sredini gola, ali A.Jovanović hvata živu loptu i na odmor se odlazi sa 3-0. Početak drugog poluvremana donosi novi gol. Korner izvodi A. Filipović, loša intervencija na prvoj stativi defanzivaca Hajduka i 4-0. Nakon toga šanse za Vasilića, A. Filipović i I. Filipovića ali najbolju šansu ne koristi N. Jovanović koji izlazi jedan na jedan sa golmanom Hajduka i pogađa ga u nogu. Dok na drugoj strani pometnja među štoperima Kaluđerice i golman A.nJovanović pravi penal. 4-1. Nakon toga dolazi do velikog pada u igri Kaluđerice. Opet gužva u šesnaest metara Kaluđerice napadač Hajduka šutira u padu, A. Jovanović savladan ali Marica klizećim startom sprečava da lopta uđe u gol. Nakon toga, solidan šut iz slobodnog udarca Hajduka ali lopta odlazi preko gola. Kapiten Taskivić je i ovaj put predvodio tim ka pobedi. Kaluđerica je ovom pobedom nastavila niz bez poraza u OL Grocke. Strelci - Asistenti N.Pešić - A.Filipović N.Pešić - M.Palalić S.Stojanović A.Filipović Izmene I.Filipović>D.Pešić Đ.Vasilić>S.Stojanović A.Stojanović>N.Pešić A.Šarić>D.Lalić D.Vulić>M.Palalić