Druga pobeda trsteničana pod vodjstvom Miljojka Gošića

28.04.2019 Dragan Ivanović

Utakmica u Trsteniku na stadionu kraj Morave

Posle neuspešnih igara na početku prolećnog dela prvenstva Srpske lige Istok fudbaleri TrstenikaPPT su pod vođstvom novog šefa stručnog štaba Miljojka Gošića, izvojevali dve pobede u prošlom 25. kolu kao gosti i sada u 26. kolu pred svojim navijačima.

Na stadionu kraj Morave slavili su pobedu rezultatom 3:0 nad ekipom Jedinstvo iz Bošnjaca.

Ovaj zanimljiv susret posmatralo je oko 150 gledalaca, a vodio ga je glavni arbitar Nemanja Mitrović iz Prokuplja.

Novoimenovani kormilar trsteničana postavio je ofanzivnu taktiku i domaći su u većem delu susreta prosto opsedali prostog gostiju iz Bošnjaca.

Dva minuta nakon produžetka prvog poluvremena trsteničani su pogodkom Vukčevića postavili rezultat poluvremena a posle odmora ponovili ofanzivniju igru, pa je Smiljković već u 48. minutu pogodio mrežu Jedinstva za 2:0, da bi najbolji igrač utakmice Vukčević svojim drugim pogodkom u 53. minutu potvrdio pobedu svoga tima 3:0 za Trstenik.

Posle ovog odigranog prvenstvenog kola trsteničani su na 13. mestu tabele sa 28 osvojenih bodova, u narednom 27. kolu gostuju u Lebanu kod ekipe Radana, gde će pokušati da izvuku povoljan rezultat.

Srpske lige Srpske lige Srpska liga Istok Trstenik PPT Jedinstvo (B)