13.05.2024 16:24 RSS

Rukometni savez Srbije aplicirao za wildcard

Rukometni savez Srbije ovaj ponedeljak započeo je apliciranjem za posebnu pozivnicu koju IHF dodeljuje za učešće na Svetskom prvenstvu, takozvani wildcard!   Predsednica UO RSS, gospođa Milena Delić, smatra da tradicija i aktuelni kvalitet muške seniorske reprezentacije zaslužuju pozitivan odgovor: ”Iza nas je duga i neprospavana noć, osećanja su pomešana, od zadovoljstva i ponosa do...

13.05.2024 09:55 gfs_šabac

Gradske lige Šapca: Rudar sve bliži tituli, čeka se rasplet u Mačvi

Prvi dan vikenda pružio nam je dve zanimljive utakmice u obe grupe šabačkih gradskih liga. Ona sa mnogo većim takmičarskim značajem, u grupi Pocerina, između Mladost Sv. i Rudar DCR završena je bez pobednika 2:2 (1:1). Dva puta su domaći vodili - u 2. i 78. minutu, ali su gosti u oba navrata relativno brzo uspevali da izjednače rezultat - u 12. i 83. minutu. Inače, ovo je bila još jedna od...