XS
SM
MD
LG

21.04.2021 22:27 Ašković

Fudbalski savezi zaboravili klubove

Klubovi koji se nalaze pod igerencijom FS Beograda obavešteni su da izmire dospele finansijske obaveze prema savezu, i to do petka 23. aprila. U suprotnom komesari liga će suspendovati takve klubove.   Iz gore navedenog vidi se da savez vodi brigu da klubovi budu redovne platiše. Šta oni za uzvrat dobiju, osim velikih rashoda. U uslovima otežanog poslovanja, izazvanog pandemijom...

21.04.2021 21:56 Administrator

Ubitačni pred golom: Najbolji strelci u istoriji reprezentacije Srbije

Srbija u poslednje vreme igra lep fudbal te je samo pitnje vremena kada će Orlovi napraviti iskorak na svetskoj sceni. Do tada, iskoristite ulazni bonus i kladite se na mečeve reprezentacije kada god poželite.     Dres reprezentacije su nosile neke od najvećih zvezda svetskog fudbala a mnogi od njih su bili ubitačni pred golom protivnika. Ali, da li znate koji od njih su bili...

21.04.2021 21:22 RSS

Slovačka savladana i drugi put, Srbija na Svetskom prvenstvu

Rukometašice Srbije još jednom pobedom protiv Slovačke obezbedile su mesto na smotri najboljih reprezentacija sveta. Slovačka je savladana rezultatom 32:25 (13:12) . Slično kao i u prvom susretu, prvo poluvreme je obeležila rezultatska neizvesnost, dok je u drugom je viđeno mnogo ubedljivije izdanje naše ekipe. Sredinom drugog dela utakmice Srbija je došla do prednosti od čak devet golova i tu...

21.04.2021 21:10 fkvojvodina.rs

Voša bez finala Kupa ove godine

Fudbaleri Vojvodine nisu uspeli da se plasiraju u finale Kupa Srbije, pošto su danas na „Karađorđu“ izgubili od ekipe Partizana rezultatom 0:1 (0:1). Strelac jedinog pogotka bio je Svetozar Marković u 11. minutu.   Partizan je bolje otvorio meč, igrao je agresivno na poslednju liniju Vojvodine i domaćima onemogućio da igraju na protivničkoj polovini. Prvu šansu na utakmici imao je Natho,...

21.04.2021 20:19 mojacrvenazvezda.net

Zvezda u finalu, dupla kruna na dohvat ruke

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Radnik rezultatom 2:1 na stadionu ,,Rajko Mitić“ u okviru polufinala Kupa Srbije i tako se plasirali u finale. Izabranici Dejana Stankovića su golovima Nemanje Milunovića i Dijega Falćinelija „rezervisali kartu“ za 25. maj i utakmicu za trofej.  Crveno-beli su odlično ušlu u utakmicu i stekli prednost u ranoj fazi meča. U drugom minutu je Kanga odlično...

21.04.2021 19:15 sportdc.net

Borac u finalu nakon 10 godina

Trener banjalučkog Borca Marko Maksimović je bio zadovoljan poslije plasmana svog tima u finale Kupa Bosne i Hercegovine.   Istakao je da ih je susret na Koševu u subotu energetski potrošio, ali da su ostvarili zacrtani cilj, a to je plasman u finale Kupa.  - Znali smo poslije utakmice na Koševu koja nas je mnogo energetski potrošila, da imamo...

21.04.2021 17:41 Miloš Jovanović

Retrospektiva: Super B liga "Istok - Zapad" - 16. kolo

U sportskoj hali u Žitorađi odigrana je utakmica 16. kola gde su koplja ukrstile ekipe Žitorađe i Jagodine i nakon 60 minuta veoma tvrde borbe usledila je podela bodova 22:22 (10:8) gde je Žitorađa upisala prvi bod ove sezone. Jagodinci su i dalje u veoma velikom problemu što se tiče rostera. U sastav se vratio Luka Božanić ali i dalje se vide posledice bolesti COVID – 19 tako da nije mogao da...

21.04.2021 17:35 Miloš Jovanović

Retrospektiva: Super B liga "Sever - Centar" - 16. kolo

Da je ekipa Mačve iz Bogatića govori poslednja pobeda još u 9. kolu u subotu i nedelju je bilo odigrano 16. kolo Super B lige “Sever – Centar”. Jedinstvo je bez problema savladalo u svom Novom Bečeju ekipu iz Bogatića i ubeležilo 2. ali po svemu sudeći nedovoljnu pobedu u ovom takmičenju. Od samog početka igrači Zolatana Ivanice su nametnuli svoj ritam i kako je vreme teklo gol razlika se...

21.04.2021 15:45 sportdc.net

Milan i Juventus u rikvercu

Milan i Juventus saopštili su da se povukli iz Superlige. "Prihvatili smo pozivnicu da učestvujemo u projektu Superlige sa istinskom namjerom da pružimo najbolje moguće evropsko takmičenje za ljubitelje fudbala širom svijeta i u najboljem interesu našeg kluba i navijača. Promjena nije uvek laka, ali evolucija je neophodna za napredak, a strukture evropskog fudbala...

21.04.2021 14:33 FK Čukarički

FSS potvrdio: Čukarički dobio licencu za takmičenje u Evropi!

Komisija za licenciranje klubova Fudbalskog saveza Srbije, odnosno prvostepeni organ u postupku licenciranja, na sednici koja je održana 20. aprila razmatrala je dokaze o ispunjenosti kriterujuma za klubove koji su se prijavili za postupak licenciranja za takmičenja u organizaciji UEFA i za takmičenje u Super ligi za sezonu 2021/22.   Komisiju su činili potpredsednik Aleksandar...