XS
SM
MD
LG

04.11.2019 23:45 ZR KLIK

U dramatičnoj završnici Proleter izgubio od Novog Pazara

Rukometaši Proletera pred oko 400 gledalaca u Kristalnoj dvorani, u poslednjoj utakmici 8. kola Arkus lige, doživeli su poraz  rezultatom 28:29 u uzbudljivoj i do kraja  dramatičnoj utakmici od odličnih gostiju iz Novog Pazara.   Iskusni Petar Žujović šokirao je Zrenjanince. Šutirao je jednom , pogodio, i doneo veliku pobedu Pazarcima. Sirena je označila kraj meča, na semaforu je stajalo...

04.11.2019 23:16 Živko Radivojević

Biznis liga u bovlingu: Konsultanti bez milosti

Bovling centar Colosseum iz Zemuna nastavlja s lepom praksom: organizuje XIII Biznis ligu.  - Na neki način, jubilarno izdanje Biznis lige – kaže Vladimir Dmitrić, rukovodilac Lige – U konkurenciji je 12 ekipa, koje će razigravati po dvokružnom sistemu. U drugoj fazi takmičenja, plej – ofu, prve dve ekipe će biti slobodne, dok će po kup sistemi razigravati timovi koju su zauzeli od III do X...

04.11.2019 23:14 sportdc.net

Bilićev VBA ljubomorno čuva prvo mesto

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona ljubomorno čuvaju vrh Čempionšipa. U poslednjem meču 15. kola, savladali su Stouk u gostima i tako ostali prvi. Tim Slavena Bilića sjajno je otvorio susret. Golom Meta Filipsa, poveli su sa 1-0 već u osmoj minuti. Do kraja prvog poluvremena gosti su kontrolisali ritam i u dosta gruboj igri sa obje strane, sačuvali su vodstvo. VBA je dobar bio i u nastavku. U...

04.11.2019 20:33 Ašković

Žakula i Ilić za novi trijumf

  Duel dva bivša superligaša u Bačkoj Palanci pripao je zasluženo domaćim fudbalerima. Dinamo iz Vranja je do pre nekoliko kola bio u vrhu tabele, ali je poslednjom serijom nešto slabijih rezultata znatno pokvario plasman. Za razliku od njih, Bačka igra kao preporođena i u poslednjih pet utakmica zabeležili su tri pobede. - Na vreme smo otvorili protivnika, malo su i oni pripomogli ranim...

04.11.2019 19:24 Ašković

Jagodinci na putu stare slave

Jagodinci su još pre početka prvenstva ubrajani u najozbiljnije favorite za osvajanje naslova prvaka u Srpskoj ligi, grupa Istok. Klub sa superligaškim uslovima za rad i vrhunskom organizacijom, za koplje odskače od ostalih klubova i dosadašnji rezultati idu tome u prilog. Tokom leta uspeli su da sačuvaju kostur tima, doveli su  4-5 malo iskusnijih igrača, tako da je ekipa sa prosekom od 24-25...

04.11.2019 18:33 mojacrvenazvezda.net

Otvorena Zvezdina televizija

Ono što su svi zaljubljenici u crveno-belu boju dugo iščekivali konačno se ostvarilo. Otvorena je Zvezdina televizija na kojoj ćete moći svakodnevno da se informišete o svim aktuelnostima vezanim za naš klub.   Ukoliko pratite naš klub iz minuta u minut, iz sata u sat, onda je Zvezdina televizija nešto bez čega nećete moći da zamislite dan. Bogat crveno-beli program, sa dobrom poznatim...

04.11.2019 17:36 Ašković

Isključenje Milanovića i gol iz prekida odlučili derbi

Derbi na Zlatiboru odlučila su dva bitna momenta: isključenje Milanovića u 30. minutu, i gol domaćina iz prekida u 60. minutu. Pre, između i posle ključnih momenata, gledali smo ravnopravnu, otvorenu i dinamičnu igru, sa izrađenim akcijama na obe strane. Uprkos brojčanoj inferiornosti, trener Darko Tešović nije pribegao uvođenju rezervnog igrača sa defanzivnim zadacima, kako bi sačuvao u tom...

04.11.2019 17:07 fkvozdovac.rs

Silni omladinci Voždovca, TSC poražen sa čak 8:2!

Omladinci Voždovca su u utakmici 13. kola Omladinske lige Srbije pobedili ekipu TSC iz Bačke Topole rezultatom 8-2 što je najviša pobeda mladih Zmajeva ove sezone! Omladinci Voždovca ove sezone igraju spektakularno pod trenerskom palicom Marka Savića, te tako Zmajevi zauzimaju visoku četvrtu poziciju na tabeli Omladinske lige Srbije.   I u utakmici protiv TSC još jednom se pokazao sav...

04.11.2019 16:38 H.D. Vujanović

Grafičar se u Žarkovu vratio na pobedničku stazu

Komšijski derbi pripao je Grafičaru koji posle dva uzastopna poraza kod kuće ovom pobedom nagoveštava izlazak iz rezultatske krize. Tvrda i neizvesna utakmica je bila do prvih pola sata igre kada su gosti poveli, a od tada je sve išlo na njihovu vodenicu. U 30. minutu Gavrić je povukao brz kontranapad, uposlio Stanojeva na 20 metara, a ovaj opalio po lopti iz prve. Šut je bio snažan mada je...

04.11.2019 16:00 Ašković

Zlatibore visoka planino

Derbi na Zlatiboru opravdao je očekivanja nekoliko stotina navijača jedne i druge ekipe. Novi Pazar nije došao da se brani i u jednoj otvorenoj i dinamičnoj utakmici slavio je lider minimalnim rezultatom 1:0. Bila je ovo ujedno peta pobeda u nizu, od kojih su tri zabeležene na strani. Domaćinu je posao dodatno olakšalo isključenje Milanovića u 30. minutu, nekadašnjeg igrača  Zlatibora.   -...