XS
SM
MD
LG

17.09.2019 19:22 mojacrvenazvezda.net

Mrkela: Verujem u igrače, imamo najbolji tim

Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela se gostujući na Zvezdinoj televiziji osvrnuo na aktuelni trenutak u kom se naš klub nalazi, obradiviši sve najvažnije teme koje se tiču našeg kluba.   - Crvena zvezda je u dobroj situaciji. Prvi smo u nacionalnom prvenstvu, igramo Ligu šampiona i imamo šansu da izborimo proleće u Evropi. Veoma smo samokritični, smatramo da uvek može bolje i...

17.09.2019 21:53 FK Radnik

Lazar Kojić, mladi defanzivac Radnika uspešno se oporavlja od povrede

Samo četiri i po meseca posle utakmice kada je od protivničkog igrača zadobio vrlo nezgodnu povredu, Lazar Kojić uspešno se oporavlja i po mišljenju tima lekara kroz nekih mesec dana vraća se u Surdulicu gde će se pridružiti ekipi, trenirati i ubrzo ga možemo videti u postavi Radnika. Mladi Kojić je na utakmici protiv vranjskog Dinama krajem aprila zadobio tešku povredu: dvostruki prelom...

17.09.2019 20:53 Ašković

Dva gola Krnete za miran san

Golovima Ratka Krnete Batajničani su uknjižili planirane bodove protiv fenjeraša sa Careve ćuprije. Tokom svih 90 minuta drugoplasirana ekipa Zone držala je konce igre u svojim rukama i nije dozvolila domaćinu da ih ozbiljnije ugrozi. Sokolovi su se defanzivnim pristupom držali do 30 minuta kada je na scenu stupio raspoloženi strelac Krneta. - BASK je mlada i poletna ekipa, ali sa skromnim...

17.09.2019 19:38 sportdc.net

Fantazi: Pregled petog kola

Iza nas je peto kolo Premijer lige. Za Fantazere nije bilo loše ali za ene je bilo katastrofalno. MOJA EKIPA Ja sam ovo kolo imao 59 bodova i bez minusa jer izmjene pravio nisam. Napredovao sam oko 420 hiljada mjesta. Zašto je onda kolo katastrofa ? Potpuno promašen tripl kapiten. Dao sam TC Sterlingu koji me je prosto uništio. Ništa napravio nije a imao je prilika, pogodio stativu,...

17.09.2019 19:38 Ašković

Realizacija - šta je to?

Fudbaleri Lokomotive pružili su zapažene partije na početku prvenstva u Srpskoj ligi, ali bez adekvatnog učinka. Pet osvojenih bodova je mera za loš golgeterski učinak. Ako bi se pravila statistika za broj neiskorišćenih prilika, lokosi bi se našli u samom vrhu. – Postaje već iritantno i i svojevrsni je poziv za uzbunu. Sve zamisli sprovedemo u delo ali kad treba da se realizuje izjalovi se  –...

17.09.2019 19:00 Ašković

Novobeograđani spremaju zamku energetičarima

Fernjeraš iz Stepojevca nije uspeo da iznenadi Brodarac i igrači trenera Željka Kalajdžića sve dileme oko ishoda utakmice rešili su još u prvom poluvremenu. Kako kaže mladi stručnjak, stekao se utisak da smo bili bolji rival, nametnuli smo naš stil igre i kao rezultat svega toga došli su golovi. Bilo je još nekoliko prilika za gol, uspelih akcija, ali su mreže mirovale u nastavku utakmice....

17.09.2019 18:42 sportdc.net

Nina u drugom kolu Guangžoua

Nina Stojanović plasirao se u drugo kolo Gvangžua. Ona je savladala u prvom kolu Magdalenu Freh sa 2-0. Freh je bolje otvorila susret. Ona je povela sa 3-1 ali je Nina brzo napravila ribrejk. U 11. gemu Nina pravi brejk te na kraju sa 7-5 dobija prvi set. U drugom setu Nina je bila bolja. Imala je pri rezultatu 5-4 servis za meč ali je Poljakinja napravila brejk. Na kraju se otišlo u taj...

17.09.2019 17:35 Administrator

Roda akcija "2000 lopti za buduće asove"

Kao dugogodišnji sponzor srpske košarke Roda je još jednom pokrenula akciju "2000 lopti za buduće asoveˮ, u kojoj će osnovnim i srednjim školama sa najviše glasova pokloniti 2.000 Molten lopti za košarku. Akcija će trajati u periodu od 16. septembra do 13. oktobra, a glasanje će biti na internet stranici www.roda.rs/2000lopti. Svaka registracija ili prijava donose po jedan glas, "share" na...

17.09.2019 17:21 Ašković

Golman sa "stotinu ruku"

Utakmica petog kola Prve obrenovačke lige, odigrana između domaćeg Partizana iz Draževca i Poleta iz Grabovca, pripala je zasluženo gostujućem sastavu, rezultatom 3:1. Prvo poluvreme je bilo ključno za ishod ovog duela, nabijenog emocijama, velikom borbenošću i šansama na obe strane. Upravao je meč starih rivala iznedrio junaka utakmice u liku iskusnog golmana Aleksandra Vukosavljevića. Visok,...

17.09.2019 16:37 Tomislav Živanović

Matej - loznički rukometni biser

  Loznica je oduvek bilo prepoznatljiva kao grad rukometa, odličnih rukometnih predstava i rasadnik talenata iz kojeg su ponikli vrhunski treneri i poznati rukometaši. I danas u ovom gradu stasaju nove generacije koje pronalaze svoje mesto na rukometnoj sceni.  Jedan od takvih je i petnaestogodišnji  Matej Lakićević, koji je još prošle godine debitovao za prvi tim Loznice kao najmlađi...